بزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجی
021-65411112
crm@khaji.ir
تهران ، جاده شهریار به ملارد

لوازم خانگی

نمایندگی جی پلاس

برند جی پلاس یا گلدیران، به تازگی محصولات مختلف خود را به نمایش گذاشته است. در همین حال مشتری های زیادی را جذب خود کرده است. از سویی دیگر به علت تحریم های بسیار سنگین آمریکا، از ورود لوازم خانگی های خارجی جلوگیری شده است.
ادامه مطلب
اسنوا

نمایندگی اسنوا

اسنوا شرکت ایرانی تولیدکننده لوازم خانگی است. اسنوا ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه‌خورت اصفهان، با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی آغاز به کار کرد و اکنون دایره محصولات تولیدی آن به ماشین رخت‌شویی، تلویزیون، اجاق گاز، یخچال فریزر و ماشین ظرف‌شویی گسترش یافته‌است
ادامه مطلب
ایستکول

نمایندگی ایستکول

برند ایستکول یکی از برندهای ایرانی است که در زمینه ی لوازم خانگی توانسته است محصولاتی برتر و با کیفیت را ارائه دهد. شرکت تولیدی صنعتی تکران مبرد از سال ۱۳۵۶ تأسیس شد و بیش از ۴۰ سال سابقه ی فعالیت در تولید محصولات سرد کننده مانند یخچال فریزر را دارند. در ابتدا محصولات سرد کننده تجاری و صنعتی مانند یخچال های فروشگاهی را به عرصه ی تولید رسانده بود و به مرور، محصولات خود را افزایش داد. این شرکت در تهران دست به تولیدات مختلف خود زده است و پرسنل فعال در این شرکت همیشه از گروهی خبره و آشنا به تکنولوژی و علم روز انتخاب شده اند. از این رو توانسته است بهترین مدل های انواع لوازم مبرد را به بازار لوازم خانگی عرضه کند و کیفیت محصولات خود را روز به روز افزایش دهد.
ادامه مطلب
هیر

هایر

هایر (Haier) یا گروه شرکت‌های هایر یک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که مقر آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین می‌باشد. این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می‌رساند، که برخی از این محصولات عبارتند از: سیستم‌های تهویه مطبوع، تلفن همراه، کامپیوتر، اجاق‌های مایکروویو، ماشین لباسشویی، یخچال وفریزر و تلویزیون
ادامه مطلب
دوو

نمایندگی دوو

شرکت لوازم‌خانگی دوو در سال 1967 به مدیریت کیم وو چونگ در شهر سئول تأسیس ‌شده است. نام این شرکت از نام مدیرمسئول آن گرفته ‌شده است. تا پیش از بروز بحران مالی در قاره آسیا در سال 1997 این شرکت پس از شرکت هیوندای به‌ عنوان دومین شرکت بزرگ در کره جنوبی شناخته ‌شده می‌شد. این شرکت دارای بیش از 20 زیرمجموعه و شرکت تابعه است که امروزه برخی از آن‌ها در زمینه‌های صنعتی مختلف به‌عنوان شرکت‌های مستقل شناخته ‌شده‌اند.
ادامه مطلب
X