بزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجی
021-65411112
crm@khaji.ir
تهران ، جاده شهریار به ملارد

درباره ما

تاریخچه

          حدود سی و پنج سال پیش فروشگاه کوچک ابزار فروشی  در محل فعلی  توسط حاج مرتضی خاجی با 3 نفر پرسنل تأسیس گردید و به ارائه اقلام مورد نیاز اهالی منطقه اقدام نمود.

با توجه به استقبال اهالی،رفته رفته فروشگاه توسعه پیدا کرد و در ادامه محصولات کاشی و سرامیک نیز به جمع محصولات ارائه شده اضافه گردید.

         در یک دهه گذشته با رشد و توسعه فعالیتهای عمرانی در منطقه شهریار و ملارد حجم درخواستهای مشتریان نیز افزایش پیدا کرد بطوریکه فضای قبلی دیگر جوابگوی عرضه و انبارش کالاهای مربوطه نبود. لذا با گسترش فضاهای مورد نیاز فروشگاه شامل انبارهای تخصصی، نمایشگاه های عرضه محصولات، دفاتر امور اداری و مالی ، پارکینگ اختصاصی و …. فروشگاه خاجی نیز توسعه  چشمگیری پیدا نمود بطوریکه اکنون این مجموعه بزرگ و استثنایی در فضایی به وسعت 20,000متر مربع باعرضه انواع کالاهای مختلف در 4 گروه ساختمانی  ، صنعتی، بهداشتی و خانگی در خدمت هموطنان می باشد.

 اکنون فروشگاه بزرگ خاجی با نام ثبت شده شرکت شایان فراز کیهان به عنوان یک برند شناخته شده دارای ده دپارتمان مستقل فروش در زمینه های ابزار، تأسیسات، برق و الکترونیک، ملزومات بهداشتی، کاشی و سرامیک، تزئینات و کوراسیون داخلی، مبلمان، لوازم خانگی، تجهیزات آشپزخانه و پلاسکو به ابعاد 2000 متر در منطقه غرب استان تهران واقع در شهریار شناخته می‌شود.

مرتضی خاجی

( بنیانگذار)
آیا به دانستن بیشتر در مورد ما مایل هستید؟ فقط بروشور را دانلود کنید ...

خدمات

تاریخچه

چارت تاریخچه

شروع

1370

افتتاح دپارتمان کاشی سرامیک

1380

1390

1397

بهسازی فضای داخلی نمایشگاه / افتتاح دپارتمان تلفن همراه

1399

افتتاح دپارتمان کابینت و پنجره یو پی وی سی

1367

تأسیس

1375

به عنوان یک شرکت ساختمانی ثبت شده است

1385

ساخت و ساز شرکت

1396

ثبت شرکت به نام شایان فراز کیهان

1398

راه اندازی فروشگاه اینترنتی خاجی کالا

1400

افتتاح دپارتمان مبلمان و کالای خواب

سهامداران مجموعه

خط مشی

 

مديريت فروشگاه خاجی هدف اصلي خود از کسب و کـار را رضايت خـداوند متــعال از طـريق جلب رضايت مشتريان می داند. در اين راه مديريت فروشگاه مصمم است با گردآوری و ارائه مجموعه کاملي از مايحتاج مشتريان در زمينه لوازم ساختمـاني، صنعتی، کشاورزی و خانگی  با حداکثر کيفيت و مناسب ترين قيمت در محيطی منظم و سرشار از صميميت و آرامش در کوتاهترين زمان ممکن رضايت مشتريان خود اعم از خرد و کـلان را بدست آورد.انجام اين مهم تنها در سايه لطف خداوند متعال و با همکاری و مشارکت فرد فرد پرسنل فهيم و زحمتکش اين مجموعه با تکيه بر ارزشهايي چون سخت کوشی ، نظم و انضباط ، وجدان کاری، تبليغات مبتنی بر واقعيت، درایت ، عدالت و انصاف  بدست خواهد آمد.

چشم انداز / ماموریت

 

چشم انداز

تـامین کننده نمونه، برای تمامی مشتریان شهر تهران، شهریـار و حومه به طـوری که نام فروشگاه خاجی همواره مبینِ کیفیت، اعتماد و صلابت بوده و انتخاب اول مشتریان باشد

ماموریت

ماموریت ما تامین مایحتاج مشتریان در زمینه لوازم ساختمـاني، صنعتی، کشاورزی و خانگی در سطح منطقه می باشد.مـديريت و کليـه پرسنل فروشگاه همواره با بهبود مستمر سيستمها و روشهای انجام کار وبا بکارگيری اطلاعات و دانش مورد نياز سعی در ارائه خدمات بهتر، سريعتر و ارزانتر وحتی ورای انتظار به مشتريان خود داشته و خواهند داشت و همواره با اشتياق کامل آماده دريافت انتقادات و پيشنهادات مشتريان محترم خواهند بود .

ارزش ها
 
1 ) احترام کامل به مشتری و خواسته های او و رعایت حقوق مشتری

2 ) احترام به کارکنان و تلاش در جهت رشد و ارتقاء ایشان به عنوان سرمایه های فروشگاه

3 ) احترام به محیط زیست و تلاش در جهت حفظ بهتر آن به عنوان امانت خداوند در دست ما

4 ) اولویت در ارائه کالاهای ایرانی

X