بزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجی
021-65411112
crm@khaji.ir
تهران ، جاده شهریار به ملارد

بازدید مدیران هایپر ساختمانی خاجی از نمایشگاه  صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان
بازدید سهامداران و مدیران هایپرساختمانی خاجی از غرفه شیرآلات بهداشتی و ساختمانی شودر در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

هایپر ساختمانی خاجی با سابقه نزدیک به 35 سال یکی از فعال ترین و پویاترین فروشگاه ها در حوزه‌ی صنعت و ساختمان میباشد . هایپر ساختمانی بزرگ خاجی به عنوان یک برند شناخته شده دارای ده دپارتمان مستقل فروش  در زمینه های ابزار، تأسیسات، برق و الکترونیک، ملزومات بهداشتی، کاشی و سرامیک، تزئینات و دکوراسیون داخلی، مبلمان، لوازم خانگی، تجهیزات آشپزخانه و پلاسکو به ابعاد ۲۰۰۰ متر در منطقه غرب استان تهران واقع در جاده شهریار به  ملارد  شناخته می‌شود.

با افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مدیران سهانداران  هایپر ساختمانی خاجی در تاریخ 22 مرداد از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند. هایپر ساختمانی خاجی به عنوان یکی از پیشران‌های اصلی اقتصاد است.

بازدید سهامداران و مدیران هایپرساختمانی خاجی از غرفه گروه صنعتی ایزی پایپ -گروه صنعتی ایزی پایپ تولید و پخش کننده لوازم بهداشتی ساختمان(لوله، اتصالات، شیرآلات بهداشتی و….)

 با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و امکان همکاری با پروژه‌های زیربنایی و عمرانی قطعا در چشم‌انداز آینده اقتصادی کشور جایگاه ویژه ای خواهد داشت. تامین کالا و خدمات در پروژه های ساختمانی از جمله مهمترین فعالیت ها در هر پروژه ی ساختمانی میباشد و رسیدن به بازارهای گسترده جهانی مستلزم حرکت به سوی استراتژی های اقتصادی و نگاه مدبرانه مدیران به خواسته های مشتریان خود میباشد.

 از این رو سهامداران و مدیران هایپر ساختمانی خاجی به بازدید مستقیم از غرفه های تامین کنندگان مجموعه و ملاقات با مسئولان و مدیران آن ها در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده و ایجاد هدف های جدید متناسب با تقاضای بازار اقدام نمودند.

بازدید مسئولین و مدیران مجموعه هایپر ساختمانی خاجی از نمایشگاه صنعت ساختمان این امکان را به آن‌ها میدهد تا با شناسایی بازار هدف، محصولات نوین و تامین کنندگان جدید در جهت پیشبرد اهداف و پیشرفت روزافزون سازمان در حوزه‌ی صنعت ساختمان دائما پیشرو باشند.

بازدید یکی از سهامداران هایپرساختمانی خاجی از گروه صنعتی ویسپار- گروه صنعتی پایا بسپار آریا تولیدکننده تجهیزات آبیاری با برند تجاری ویسپار می‌باشد. ویسپار با ارائه سبد جامعی از محصولات تخصصی آبیاری، با بیش از پانزده سال تجربه موفق، پیشگام در صنعت آبیاری ایران است.

به گفته ی یکی از سهامداران هایپر ساختمانی خاجی این مجموعه  قصد دارد در سال آینده با لطف و عنایت پروردگار منان یکی از شرکت کنندگان بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان باشد و امید است زیر سایه حق تعالی هایپرساختمانی خاجی به اهداف تعیین شده ی خود در سال های آتی، جهت ارائه ی خدمات بهتر و باکیفیت تر به مشتریان خود برسد.

پیام بگذارید

X