بزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجی
021-65411112
crm@khaji.ir
تهران ، جاده شهریار به ملارد

نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان ایران

نمایشگاه صنعت و ساختمان
نمایشگاه صنعت ساختمان سالن شماره 8-9

 

یکی از بزرگترین بخش‌های اقتصادی کشور صنعت ساختمان است. این صنعت بعد از نفت، یکی از صنایع فرصت آفرین در زمینه‌ی اقتصادی و اشتغال‌زایی به‌شمار می‌رود. صنعت ساختمان نقش انکار ناپذیری در سرمایه گذاری و تولید ثروت دارد. با توجه به ارتباط تنگاتنگ این صنعت با بخش‌های مختلف من جمله خدمات املاک و مستغلات می‌توان به اهمیت و جایگاه ویژه‌ی صنعت ساختمان در اقتصاد و ایجاد اشتغال در کشور پی برد. به همین منظور هرساله در مکان دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران، نمایشگاهی تحت عنوان صنعت ساختمان برگزار میشود.

 این نمایشگاه از بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه‌ها برای تجارت و اقتصاد در ایران به شمار میرود این نمایشگاه فرصت مناسبی به تولید کنندگان داخلی و خارجی میدهد تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان خاص خود ارائه و معرفی کنند. هرساله نمایشگاه های مختلفی با موضوعات متفاوت که هر کدام مخاطب خود را دارند با حضور بیش از هزاران  بازدید کننده در مکان  دائمی نمایشگاه های تهران برگزار میشود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران یکی از نمایشگاه‌هایی است که هرساله در این مکان با مشارکت بیش از 900 شرکت داخلی و نمایندگان کشورهای خارجی نظیر ایتالیا، فرانسه، ترکیه، چین و امارات برگزار میشود و از بزرگترین نمایشگاه های صنعت ساختمان در ایران بوده و معروفترین نمایشگاه در خاورمیانه است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشکل‌های تخصصی و حرفه‌ای در حوزه صنعت ساختمان و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان نیز در آن حضور می یابند.

صنایع روشنایی نورانه طراح و تولید کننده چراغ های روشنایی

این نمایشگاه ضمن معرفی جدیدترین متدها و تجهیزات ساختمانی، فرصت مناسبی برای تولید کنندگان است تا بتوانند با شناسایی بازارهای داخلی و خارجی و بررسی  تقاضای مشتریان علاوه بر بازار داخلی در بازار های بین المللی نیز رشد کنند، و با در نظر گرفتن روند بازار و خواسته‌های مشتریان همچنین شناخت رقبا میتوانند فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند و از محصولات، تولیدات و ایده های جدید خود رونمایی کنند. نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته تاثیر بسزایی در فروش، جذب مشتری، ایجاد نام و شهرت تجاری، تبلیغات محصولات شرکت‌ها و افزایش حجم مبادلات دارد. که به گفته ی بهمن عبداللهی-رئیس اتاق تعاون ایران در مراسم افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین المللی، این نمایشگاه بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشور است.

یکی از رسالت‌های مهم برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی ، آشنایی سرمایه گذاران داخلی از ظرفیت‌های موجود برای حضور در فعالیت‌های اقتصادی کشور است و این نمایشگاه با هم افزایی و برقراری ارتباط بین چرخه تولید، توزیع و مصرف، پیام آور رونق این صنعت و تحقق اهداف مورد نظر درکشور خواهد بود.

گیتی پسند(SGP) تولید کننده صنايع پليمری ، لوله و اتصالات

از بازدیدکنندگان  در این نمایشگاه میتوان شرکت های ساختمانی، طراحان و معماران، مهندسان شهرسازی، مهندسان عمران، هایپرهای ساختمانی و ….  را نام برد و بستر مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی ها ، مبادلات تجاری ، سرمایه گذاری های مشترک و بین المللی می باشد. هایپرساختمانی خاجی فعال در حوزه ساختمان و بزرگترین هایپر ساختمانی کشور یکی از بازدیدکنندگان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بود.

گروه‌های کالایی که در نمایشگاه صنعت و ساختمان میتوان به آن شاره کرد عبارتند از: مصالح پایه ساختمانی و سیستم‌های سازه ای، نازک کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز، لوازم و تاسیسات مکانیکی ساختمان، لوازم و تاسیسات برقی، الکترونیکی و امنیتی ساختمان، آسانسور، پله برقی، بالابر، نقاله و سیستم‌های متحرک، ابزار، لوازم و ماشین آلات کارگاهی و خط تولید مصالح، خدمات مهندسی و حرفه ای همچنین بازارهای سرمایه، تشکل های حرفه ای، آموزش، انتشارات و تبلیغات نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

گیتی پسند(SGP) تولید کننده صنايع پليمری ، لوله و اتصالات تك لايه آذين لوله و پنج‌لايه نيوپايپ، و تجهيزات گرمايشی و سرمايشی اعم از چيلر، مينی چيلر، پكيج، رادياتور و .. در بازار تاسيسات ساختمانی و تاسيسات برودتی و حرارتي كشور است

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور معاون اول رئیس جمهوردر تاریخ  21 مرداد  آغاز به کار کرد و تا 24 مرداد ادامه خواهد داشت.علاقه مندان محترم میتوانند از ساعت 8 صبح الی 15 عصر جهت بازدید  از بیست ودومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع در اتوبان چمران اقدام کنند.

نقشه نمایشگاه بین المللی تهران

پیام بگذارید

X