بزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجی
021-65411112
crm@khaji.ir
تهران ، جاده شهریار به ملارد

نمایندگی ایران الکتریک

نمایندگی ایران الکتریک در شهریار

نمایندگی ایران الکتریک در شهریار

فروشگاه خاجی در جهت رفع مایحتاج مشتریان، حمایت از کالای ایرانی، حذف واسطه ها و در نهایت قیمت مناسب، نمایندگی فروش محصولات برند ایران الکتریک در منطقه غرب استان تهران را بر عهده دارد.

ایران الکتریک

مجتمع عظیم فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک پیشگام در صنعت کلید وپریز در سال 1361 با هدف بهره گیری از دانش روز با طراحی و تولید انواع کلیـد و پریز خانگی و صنعتی در زمینی به مساحت 4 هکتار احداث گردید . این مجتمع هم اکنون با زیر بنای 25000 متر مربع و بهـره گیری از دستگاه های مـدرن و تمام اتوماتیـک در راستای تأمیـن نیـازهای داخلـی و خارجـی احـداث و با اعتمـاد به کار گروهـی و آمـوزش مستمـر و مؤثـر و داشتن واحـدهای تحقیـق و توسعـه (R & D) ، طراحی و مهندسی ، قالبسازی ، پرسکاری سرد ، تزریـق پلاستیک ، سری تراشی ، شیشه ، آبکاری یا روکش فلزی ، خطوط پاشش رنگ مایع ، رنگ پودری، مونتاژ ، کنتـرل کیفیت در سالن های کاملا مجــزا با همـراهـی طراحــان و مهنـدسیــن متخصص محصــولات خـود را با رعــایت بالاتـــرین اصـــول و موازیــن ایمنــی و زیست محیطـی طبـق استانــدارد ملـی ایـــران و بکارگیـری سیستـم های تضمیـن کیفیـت  (ISO 9001-2015)، (ISO 14001-2015) ، (OHSAS 18001-2007) ، (ISO 10002-2014) ، (ISO 10004-2012) ، (ISO 17025-2017) در راستـای تأمیـن نیــاز مشتـریان تولیـد و به بـازارهای داخلـی و خارجـی عرضــه می نمـاید. که در این راستا روند رو به رشد صـادرات این شرکت در صنعت کلیـد و پریـز در کنار تولید کنندگان بنام خارجی موجب افتخار برای خانواده ایـران الکتریک می باشـد.

نمایندگی ایران الکتریک در ملارد

افتخارات فضل الکتریک

– تندیس و گواهینامه‌ی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال های 1392-1393-1394-1395-1396

– واحد منتخب اداره کل استاندارد در سال های 1378-1384-1388-1390-1391-1392-1393-1395

– تندیس جشنواره کارآفرینان برتر در سال های 1391-1392-1393-1395

نمایندگی ایران الکتریک در فردیس

– کنگره برترین های صنعت و تجارت در سال 1389

– واحد برگزیده دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت در سال 1393

 

کلید و پریز

یکی از لوازم الکتریکی ساختمان کلید و پریز است که برای کنترل (قطعی و وصلی) یا انتقال جریان الکتریکی استفاده می شود. این عناصر کوچک در ابعاد و طرح های مختلف به بازار عرضه می شوند و در برقکاری ساختمان قرار گرفتن آن ها روی دیوار با انواع پوشش ها مثل رنگ، کاغذ دیواری، پانل های چوبی و غیره نمایی خیلی منحصر به فرد و جذاب به فضای خانه می بخشد.

نمایندگی ایران الکتریک در شهریار

قسمت های کلید و پریز :

مکانیزم : مکانیزم درونی به ساختار درونی کلید و پریز که شامل سیم پیچی، اتصالات درونی و تعداد پل (تک پل و دوپل) است، اشاره دارد.

نمایندگی ایران الکتریک در اندیشه

قاب : قاب کلید و پریز به قسمتی که بر روی دیوار نصب شده و قابل رویت است اشاره دارد. کلید و پریزهایی که در گذشته ساخته می شدند به قاب خود پیچ و مهره می شدند اما مدل های جدیدی که اخیراً به بازار عرضه می شوند به قاب متصل نمی شوند بلکه به راحتی بر روی دیوار قرار می گیرند. مکانیزم کلید و پریزهای جدید فنری است و به آسانی قابل نصب در عمق دیوار هستند.

نمایندگی فروش محصولات ایران الکتریک شهریار

زه : برای پر نمودن قاب مکانیزم و زیبایی بیشتر به کلید و پریز از زه استفاده می شود.

انواع کلید پریز

کلید و پریزهای قدیمی عموما در رنگ های سفید و کرم تولید می شدند  و ساختاری مربعی شکل داشتند، اما کلید پریز های امروزی در رنگ های بسیار متنوع و جنس های مختلف ساخته می شوند که غالبا جنس آنها از پلاستیک مرغوب است اما قاب کلید و پریز عموما از جنس آلیاژ برنج ساخته می شود که علاوه بر زیبایی منحصر به فرد آن می توان به مقاومت بالا، عدم تغییر رنگ و پوسیدگی اشاره کرد. همچنین انواع کلید و پریز با روکش های چرم ، چوب ، فلز و یا حتی کریستال هم در این مجموعه تولید می شود. با این تنوع به راحتی میتوانید اجزای الکتریکی ساختمان را نیز با دکوراسیون کلاسیک یا مدرن خودتان تطبیق بدهید.

نمایندگی ایران الکتریک البرز

کلید ها بر اساس نوع استفاده و کاربرد به دسته های مختلفی تقسیم می شوند :

 1. کلید تک پل

کلیدهای تک پل از آنجایی به این نام معروف می‌باشند که دارای یک خروجی جهت قطع و وصل جریان الکتریکی است و با استفاده از این کلید در یک مکان، فقط می‌توان یک سیستم را روشن یا خاموش نمود.

نمایندگی ایران الکتریک تهران

 1. کلید دو پل

کلید دو پل مانند کلید تک پل، وظیفه قطع و وصل جریان الکتریکی را بر عهده دارد با این تفاوت که این نوع کلید به‌وسیله دو شاسی برق و به‌صورت مجزا مورداستفاده قرار می‌گیرند. چراکه با این کلید می‌توانیم تجهیزات روشنایی را به‌صورت دلخواه روشن یا خاموش نماییم.

 

 1. کلید سه پل

درواقع این نوع کلید دارای ۳ شاسی قطع و وصل جریان الکتریکی است و کاربرد این کلید کمتر از انواع دیگر است چراکه این کلید، قطع و وصل ۳ رشته جریان برق را از یک نقطه متمرکز انجام‌پذیر می‌کند.

نمایندگی فروش محصولات ایران الکتریک ملارد

 1. کلید تبدیل

مکانیسم کلید تبدیل مشابه با کلید تک پل می‌باشد، با این تفاوت که درصورتی‌که بخواهیم یک وسیله را توسط دو کلید متفاوت در دونقطه روشن و یا خاموش کنیم، از این کلید استفاده می‌کنیم. به‌عنوان‌مثال، برای ورودی راهروها، یک کلید تبدیل جهت روشن کردن و در انتهای راهرو نیز یک کلید تبدیل جهت خاموش کردن چراغ‌ها تعبیه و نصب می‌شود که عملکردی کنترلی دارند.

نمایندگی ایران الکتریک در شهریار

خدمات پس از فروش محصولات ایران الکتریک شهریار

 1. کلید صلیبی

این کلید هم دقیقا ظاهری مثل یک پل و تبدیل داره و تفاوت در مکانیزم داخلی و کنتاکت و یا زبانه فلزی داخلش هست. این کلید در جایی استفاده میشه که بخواهیم از بیش از دو جا یک مصرف کننده مثل یک چراغ رو روشن و یا خاموش کرد. کلید کراس یا صلیبی به خاطر کم یاب بودن زیاد استفاده نمیشه هرچند خیلی از جاها هستند که نیاز به این مدار و کنترل از بیش از دو نقطه داره. کلید کراس به این صورت هست که دارای چهار ترمینال هست که با هر بار زدن کلید دوتا از اونها به هم وصل می‌شوند.

 

 1. کلید جیوه ای

این نوع کلید در مدارهای فرعی با بار کم مانند اتاقهای عمل، روی دیگهای بخار و غیره به کار میرود.

نمایندگی ایران الکتریک کرج

 1. کلید دیمر

کلید دیمر در مکان هایی که میزان نور باید یکنواخت باشد کاربرد دارد. این کلیدها شدت نور را تنظیم و کم یا زیاد می کنند. از این نوع کلیدها در مکان هایی مانند سالن تئاتر استفاده می شود.

نمایندگی فروش محصولات ایران الکتریک البرز

 1. کلید و پریز تایمری

این نوع قطعات در مکان هایی مانند حیاط و راه پله که لامپ نباید مدام روشن بماند نصب می شوند. کلید و پریزهای تایمری قابل تنظیم هستند و می توان زمان خاموش و یا روشن کردن آن ها را کنترل نمود. پیشنهاد ما به شما پریز تایمر دار دیجیتال سون مدل SE-DT1 است.

 

 1. کلید با سنسور حرکتی

کلیدهای سنسوردار به میزان قابل توجهی منجر به بهینه سازی مصرف انرژی برق می شوند، زیرا تنها در صورت حضور افراد روشن شده و پس از مدتی خاموش می شوند. از این نوع تجهیزات در راهروها استفاده می شود. پیشنهاد ما به شما سنسور دیواری توکار تایم ایران پریزی 160 درجه است.

 

 1. پریز برق ارت دار

این پریزها مجهز به یک سیم ارت دار هستند که برای تخلیه بار الکتریکی به زمین متصل شده اند. این سیم با انتقال الکتریسیته ساکنی که در مدار تخلیه شده مانع از برق گرفتگی افراد می شود. پیشنهاد ما به شما پریز بارانی ارت دار دلند با پایه سرامیکی می باشد.

خدمات پس از فروش محصولات ایران الکتریک ملارد

انواع کلید و پریز بر اساس نحوه نصب

نمایندگی ایران الکتریک در شهریار

به‌طورکلی می‌توان عنوان کرد که کلید پریزها دارای انواع متفاوتی هستند و بر اساس نحوه نصب، به دسته‌بندی‌های زیر تقسیم می‌شوند که شامل:

 

 • کلید پریز توکار

معمولاً در سیم‌کشی ساختمان‌ها، سیم‌ها از طریق لوله نصب‌شده و در داخل دیوارها به یکدیگر مرتبط می‌شوند. بر همین اساس، در تمامی فضاهایی که نیاز به وجود تجهیزات برقی ساختمان وجود دارد سیم و اتصالات برقی نیز حاضر می‌باشد. دراین‌بین نوع توکار پریز ازجمله پر طرفدارها بوده و برای زیباسازی فرآیند سیم‌کشی، تمیز بودن فضای دیوارها و کف ساختمان استفاده می‌شود.

نمایندگی ایران الکتریک در فردیس

لازم به ذکر است که برای نصب کلید پریز توکار می‌بایست در داخل دیوار، قوطی کلید از قبل کار گذاشته شود و سپس مکانیسم کلید و پریز به همراه یک چنگکی داخل دیوار نصب گردد.

 

 • کلید پریز روکار

به‌طورکلی در فضاهایی که قوطی توکار در داخل دیوار تعبیه نشده است، می‌بایست کلید و پریزها را به‌صورت روکار مورداستفاده قرار داد. ازاین‌رو، باید بر روی دیوار یک قوطی روکار را پیچ کرده و سپس مکانیسم کلید پریز را داخل دیوار قرار داد. کلید پریزهای روکار معمولاً دارای سیم‌کشی روکار بوده و گاهی برای جلوگیری از به وجود آمدن ظاهر بد سیم‌کشی روکار، از داکت ها و انواع ترانکینگ در آن استفاده می‌شود.

نمایندگی فروش محصولات ایران الکتریک اندیشه و ملارد

مشتریان عزیز، چنانچه قصد خرید آنلاین محصولات ایران الکتریک را دارید میتوانید با مراجعه به لینک زیر کالای موردنظر خود را انتخاب و تهیه کنید.  

خرید آنلاین محصولات ایران الکتریک

پیام بگذارید

X