بزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجیبزرگترین هایپر ساختمانی کشور | خاجی
021-65411112
crm@khaji.ir
تهران ، جاده شهریار به ملارد

نمایندگی ابزار سرا

نمایندگی ابزارسرا در شهریار

نمایندگی ابزارسرا در شهریار

فروشگاه خاجی در جهت رفع مایحتاج مشتریان، حمایت از کالای ایرانی، حذف واسطه ها و در نهایت قیمت مناسب، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ( در صورت خرید از فروشگاه ) محصولات ابزارسرا در منطقه غرب استان تهران را بر عهده دارد.

ابزارسرا

شرکت ابزارسرا به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه بوتان و به واسطه اعتبار و شهرت نیک این مجموعه، در سال 1375 با هدف خدمت به جامعه صنعتی و تولیدی کشور فعالیت خود را با کسب نمایندگی ابزارهای برقی شرکت بوش BOSCH آغاز کرد. ابزارسرا از سال 1382 طیف وسیعی از محصولات ساختمانی، کارگاهی، کشاورزی، باغبانی، ایمنی را به حوزه پوشش خود اضافه نمود.    این شرکت در حال حاضر نه تنها به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ابزارهای صنعتی بوش BOSCH آلمان محسوب می شود بلکه به دلیل کیفیت و اعتبار کسب شده و توان بالای خود توانسته است نمایندگی دیگر برندهای معتبر اروپایی و آسیایی را نیز بدست آورد.

گسترش محصولات و خدمات

ابزارسرا با ارائه تجهیزات و ابزارآلات ساختمانی، صنعتی، تولیدی، کارگاهی، کشاورزی، باغبانی، ایمنی و چسب و شیمیایی گام بزرگی در جهت توانمندسازی صنعت گران و جامعه تولیدی برداشته است. بهبود فرهنگ به کارگیری ابزارآلات با کیفیت ما را بر آن داشت تا نماینده برندهایی باشیم همچون؛

نمایندگی ابزارسرا در ملارد

تجهیزات شستشوی کارشر (Karcher)، ابزارهای باغبانی الئومک (Oleomac)، اتصالات ساختمانی فیشر (Fischer)، ابزارهای بوش (Bosch)، جعبه ابزارهای مانو (Mano)، ابزارهای دستی کنیپکس (Knipex)، ابزارهای دستی ورا (Wera)، تجهیزات جوشکاری هلوی (Helvi)، ابزارهای باغبانی برگر (Berger)، چسب های (TKK)، روان کننده (VVD40/WD40 )، تجهیزات ایمنی پارکسون (ABZ/Parkson)، ژنراتورهای لانتاپ (Launtop)، چند راهی و محافظ برق های رابط القا، شلنگ های داراکار،

گسترش کانال های توزیع و فروش

سادگی و دسترسی پذیری در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان همواره از دغدغه های اصلی ابزارسرا بوده است. از این رو و با هدف نزدیک شدن به مصرف کننده نهایی و آگاهی از نیازهای وی، کانال های توزیع جدید خود را شامل فروش از طریق فروشگاه های زنجیره ای، فروش مستقیم، فروش خرده فروشی و در نهایت در سال 1393 فروش آن لاین را راه اندازی نمود. توزیع کالا از این طریق نه تنها آسان تر بلکه کم هزینه تر و مطمئن تر خواهد شد.

همکاری تجاری و نزدیک شدن به صنایع 

شرکت ابزارسرا در راستای ماموریت و رسالت خود طی سالیان اخیر موفق شده است از یک شرکت صرفا بازرگانی تبدیل به یک هولدینگ ارائه کالا و خدمات صنعتی شود. این شرکت با همکاری نزدیک با دو شرکت سی بی ران CBIRAN  برای تامین قطعات و تجهیزات صنعتی از برندهای SKF، SMC، SIEMENS، FLENDER و BOSCH  و کالا و خدمات مهندسی بوتان توانسته است گامی استوار در جهت ارائه خدمات و کالای با کیفیت به جامعه صنعتی ایران بردارد.

نمایندگی ابزارسرا فردیس

چشم انداز

 • كيفيت و انتخاب اول در بازار و صنعت،
 • مكانی برای فرصت هاي ويژه همكاری و ارزش آفريني برای سهامداران، كاركنان، نمايندگان، مشتريان و تأمين كنندگان،
 • آگاه و متعهد به مسئوليت هاي اجتماعی سازمان

ماموريت

 • آسان ساختن كارها با ارائه تجهيزات، ابزار و خدمات مناسب و مستمر به مردم ايران

گسترش محصولات و برندها در دو دهه  گذشته

 • سال 1375 آغاز کار به عنوان نماينده انحصاری ابزارهای بوش در ايران
 • سال ۱۳۸۲ ابزارهای برقی با برند ديگری از بوش به نام SKIL
 • سال ۱۳۸۵ اتصالات ساختماني فيشر آلمان
 • سال ۱۳۸۵ تجهيزات شست و شو با برند کارشر آلمان
 • سال ۱۳۸۶ ابزارهای باغبانی اوليومک ساخت ايتاليا
 • سال ۱۳۸۷ ژنراتورهای لان تاپ ساخت چين
 • سال ۱۳۸۹ تجهيزات جوشکاری هلوی ساخت ايتاليا
 • سال ۱۳۹۰ ابزارهای دستي ورا ساخت آلمان
 • سال ۱۳۹۰ ابزارهای دستي کنيپکس ساخت آلمان
 • سال ۱۳۹۰ پيچ و مهره ABZ ساخت چين
 • سال ۱۳۹۰ جعبه ابزار مانو ساخت ترکيه
 • سال ۱۳۹۰ تجهيزات ايمنی ABZ ساخت تايوان
 • سال ۱۳۹۲ تجهيزات الکتريکی رابط القا ساخت ايران
 • سال ۱۳۹۲ لوازم آبياری داراکار ساخت ايران
 • سال 1395 چسب های TKK

نمایندگی ابزارسرا اندیشه و شهریار

درباره شرکت بوش

نمایندگی بوش در شهریار

شرکت بوش یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده انواع ابزار آلات ساختمانی و صنعتی است که در سال 1886 در اشتوتگرات آلمان تاسیس شد. روبرت بوش بیانگذار معروف این برند بوده است به همین دلیل این شرکت به احترام این فرد نام خود را با برند BOSCH به بازار های جهانی معرفی نموده است. شرکت بوش امروزه به بزرگترین تامین کننده قطعات و لوازم خودکار در جهان تبدیل شده است. دفتر مرکزی برند معروف بوش در شهر گرولینگن آلمان قرار دارد. شاید برای شما جالب باشد که در سال های اولیه تاسیس شرکت توسط رابرت بوش، کل شرکت دارای 15 نفر کارکمند بود که بعد یک سال کل بودجه رابرت بوش به پایان رسید. بعد از این ماجرا در سال 1891 رابرت بوش می خواست از مادر خود یا بانک پول قرض بگیرد و یا اینکه وامی را به خود اختصاص دهد اما مشکلات زیاد موجود باعث شد تا شرکت در سال 1892 تا مرز ورشکستگی پیش برود. صبر و استقامت این بنیان گذار بالاخره جوب داد و مزد کاهای که کرده بود را گرفت.

نمایندگی فروش محصولات ابزارسرا ملارد

به طوری که در سال 2010، شرکت بوش فروشی معادل 47.5 میلیارد دلار را به ثبت رساند که با رشد حداقل 27 درصدی توانست بهترین و بزرگترین رشد مربوط به یک سال را در دوره 125 ساله تاریخ شرکت را بشکند. شرکت بوش علاوه بر این نوع از محصولات، تولیدات لوازم خانگی خود را نیز افزایش داده چراکه به قدری دارای کیفیت برتری هستند که فروش آنها سال به سال افزایش پیدا می کند.

 

جهانی شدن بوش

بوش طی تبلیغات متفاوتی سیستم‌های شمع و جرقه خود را در آمریکا معرفی کرد؛ این اتفاق باعث شد مشتریان زیادی جذب محصولات این شرکت شوند و سفارش‌های میلیون دلاری خود را ثبت کنند؛ در نتیجه فروش محصولات این برند آلمانی دو برابر و پس از آمریکا، بازارهای کشورهای دیگر نیز خواستار محصولات شرکت بوش شدند. بنابراین دفاتر متعدد شرکت بوش در کشورهایی مانند آفریقای جنوبی، استرالیا، آرژانتین، چین و ژاپن تاسیس شد.

نمایندگی بوش در شهریار

فعالیت بوش پس از جنگ جهانی اول

با شروع جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۴، تمامی دفاتر و مراکز خارجی بوش به یکباره تعطیل شد. پس از اتمام جنگ، بازگشت به بازارهای جهانی با وجود رقبای جدید کار بسیار دشواری بود، اما این شرکت آلمانی تسلیم نشد، بلکه دفاتر جدیدی در کشورهای مختلف تاسیس کرد و تمرکز خود را بر نوآوری قرار داد. در این دوره زمانی با افزایش فروش خودرو و ترافیک بیشتر در جاده‌ها، نیاز به امنیت بیشتر احساس می‌شد؛ بنابراین، شرکت بوش تولید چراغ موتورسیکلت، چراغ دوچرخه، بوق، شیشه پاک‌کن و شمع متصل به باتری را به محصولات خود اضافه کرد.

 

پمپ انژکتوری دیزلی بوش

بوش همواره به دنبال نوآوری بود، بنابراین در سال ۱۹۲۷ محصول جدید خود به نام پمپ انژکتوری دیزلی را به جهانیان معرفی کرد که در ابتدا برای کامیون‌ها طراحی شده بود، اما از سال ۱۹۳۶، برای خودروهای سواری نیز مورد استفاده قرار گرفت. رو به رو شدن بوش با بحران‌های جدید در دهه ۱۹۲۰، باعث شد این شرکت محصولات جدیدی تولید کند؛ بنابراین بوش شروع به تولید ابزارهای برقی و فناوری گرمایشی کرد و درهمان دوره زمانی رادیو و تلویزیون را نیز در سبد محصولات خود قرار داد.

نمایندگی فروش محصولات بوش در ملارد و شهریار

جنگ جهانی دوم

با شروع جنگ جهانی دوم، شرکت بوش تمرکز خود را بر تولید محصولات نظامی قرار داد. در آن دوره زمانی ارتش آلمان به ماشین آلات فراوانی نیاز داشت و این شرکت فعالیت خود را در این زمینه ادامه داد. پس از اتمام جنگ جهانی دوم، بار دیگر شرکت بوش با بسته شدن مراکز بین المللی خود رو به برو شد. علاوه بر این، زیرساخت‌های تولیدی آن نیز از بین رفته بود؛ بنابراین این شرکت باید فعالیت خود را از ابتدا شروع می‌کرد.

 

عامل پیشرفت شرکت بوش در عرصه بین الملل

کمپانی بوش با توجه با پاسخگویی به انواع نیازهای مشتریان و مردم در سراسر دنیا توانسته جایگاه خود را به مراتب از سایر شرکت ها رقیب بالاتر ببرد. این کمپانی پیوسته به دنبال آن بوده و هست که شرایطی را فراهم کند که مردم به وسیله آن شرایط به محصولات تولید شده توسط شرکت بوش اعتماد کنند. همچنین با ایجاد اشتغال برای مردم در سراسر دنیا توانست جای خود را دل ها باز کند.

مسئولین شرکت بود همواره در باب سرمایه گذاری بر روی ارزش های نهفته در فرهنگ و تمدن های متفاوت در جای جای دنیا تلاش می کردند. کمپانی بوش با این اقدام تمام نیازهایی را که مردم فرهنگ های مختلف دچار کمبود آن ها بودند را برطرف کرد، به این وسیله به جرات می توان گفت در میان تمام اقوام و مردم این شرکت بسیار شناخته شده است.

نمایندگی ابزارسرا در فردیس

محصولات آشپزخانه کمپانی بوش

نمایندگی بوش در شهریار

این کمپانی بوش در سال ۱۹۵۲ میلادی انقلابی در زمینه ساخت و طراحی لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی و نیمه صنعتی به پا کرد. یکی از فعالیت هایی که شرکت بوش بسیار به انسان ها کمک کرد، بحث حفاظتی بود. متخصصان کمپانی بوش با به کارگیری فناوری روز آن زمان توانستند عایق های حفاظتی تولید کنند که به وسیله آن مصرف کنندگان حداکثر ایمنی را تجربه کنند و از خطرات و حوادثی که در صورت تماس با برق ممکن بود برای آن ها رخ دهد در امان باشند.

در سال ۱۹۵۴ میلادی شرکت بوش توانست محصولات بی نظیر خود را در کشورهایی مانند استرالیا، برزیل و هندوستان به مرحله فروش برساند. در سال ۱۹۶۵ و ۱۹۶۶ میلادی لوازم و تجهیزات برقی و صنعتی و نیمه صنعتی شرکت Bosch توانست به فروش فوق العاده در سراسر دنیا برسد.

نمایندگی ابزارسرا البرز

اگر از کارکنان و مسئولان شرکت بوش از نحوه برخورد مدیران با آن ها سوالاتی بپرسید، همه آن ها اقرار خواهند کرد که مدیران مبنای فعالیت کمپانی BOSCH را رضایتمندی آن ها قرار داده اند، آن ها اعتقاد دارند که پیوسته فعالیت شرکت باید پیوسته بر مبنای جست و جو و به کارگیری ایده های نو و به روز باشد به طوری که اگر در دنیا افرادی با نیاز های هر چند بی ارزش رو به رو باشند، برای آن نیاز ها پاسخ های ساده و در عین حال کارآمد در نظر گرفته شود. چرا که این مدیران اعتقاد دارند که نام و برند تجاری شرکت بوش، معادل تعهد به کیفیت، خدمات و نوآوری در درازمدت است.

شرکت بوش در سال ۱۹۷۸ میلادی توانست در زمینه خودرو نیز فناوری خود را به رخ همگان بکشاند. او در این سال به صورت اشتراک با صنعت خودروسازی توانست ترمز های ABS را روانه بازار کند. چهار سال بعد شرکت بوش توانست در زمینه ابزارآلات ساختمانی هم پاسخگوی نیاز ها باشد. این شرکت Bosch با طراحی و ساخت اولین دریل ضربه ای هوشمند، تحولی عظیم در صنعت عمران و آبادانی به وجود آورد و پس از آن در سال ۱۹۸۵ اولین اره برقی همه کاره را به دنیا عرضه کرد. از دیگر محصولات بوش در دهه ۸۰ میلادی می توان به اولین سمباده لرزان، چکش و سنگ زاویه ای در دنیا اشاره کرد. این شرکت در تمام زمینه ها، مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی‌های بی نظیری انجام داده است. به گونه‌ای که امکان بروز هر پارامتر جدید در آن نیاز ها از قبل بررسی شده است.

خدمات و طراحی هایی که در دهه ۹۰ شرکت بوش در اختیار مردم سراسر جهان قرار داد عبارتند از:

 • دریل های چرخشی و تخریب کن پنج شیاره و اولین دریل ضربه ای هوشمند.

شرکت بوش برای رسیدن به فروش بیشتر نیاز به بازاریابی حرفه ای در بخش های مختلف دنیا دارد. این کمپانی در دهه ۹۰ شرکت های بازاریابی بسیاری زیادی را در کشور هایی مانند ( لهستان، لاتویا، مجارستان و اوکراین) ایجاد کرده است. شرکت بوش پیوسته در حال گسترش و توسعه فناوری خود در تمام دنیا است. از جمله اقداماتی که این شرکت برای گسترش خود انجام داده است خریداری کارخانه هایی مانند اسکیل، درمل و آتکو زوالکاست است‌.

نمایندگی ابزارسرا تهران

نمایندگی بوش در شهریار

شعار شرکت بوش

این کمپانی از بدو تاسیس خود همواره شعار بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می کند را از دست بدهیم سرلوحه کار خود قرار داده است. این شرکت پیوسته اعتقاد دارد که ارائه کیفیت از اهمیت بالایی در جذب مشتری برخوردار است. به جرات می‌توان گفت که شرکت بوش در زمینه فروش و تاسیس لوازم برق مقدم است.

شرکت بوش در دسته شرکت های بسیار بزرگ در دنیا قرار دارد به گونه ای که ۳۵۰ کمپانی در انحصار آن قرار دارد. این شرکت ها به صورت سالانه ۶۰ درصد از درآمد کمپانی بوش را تامین می‌کنند. کمپانی بوش بخش گسترده‌ای از شرکت‌های خود را در کشور زادگاه خود یعنی آلمان قرار داده است. با این حال در کشورهایی دیگر مانند هند، سوئیس، جمهوری چک، آفریقای جنوبی، بلژیک و چند کشور دیگر شرکت های بیشماری تاسیس کرده است. این کمپانی بسیاری از افراد را صاحب شغل و درآمد کرده است. تعداد پرسنل و کارکنان این شرکت به صد و دوازده هزار نفر در سراسر دنیا می رسد.

شرکت بوش در ایران در بخش لوازم خانگی شناخت بیشتری پیدا کرده است. به گونه‌ای که شما هیچ خانواده‌ی ایرانی را پیدا نمی‌کنید که حداقل یک بار قصد خرید لوازم خانگی بوش را نداشته باشد. البته لوازم و تجهیزات شرکت بوش نیز در ایران طرفداران بیشماری دارد اما با این حال مردم ایران این شرکت را با لوازم خانگی ارائه شده می‌شناسند. محصولاتی که کمپانی بوش در سراسر دنیا عرضه می کند دارای برچسب انرژی +++A می باشد. این بدان معنی است که استفاده از لوازم بوش سبب کاهش مصرف برق می‌شود. کاهش مصرف برق می‌تواند به صورت قابل توجهی هزینه‌های شما را کاهش دهد. این ویژگی بیانگر آن است که تمام محصولات شرکت بوش از استانداردهای کیفی بالایی برخوردار هستند و می‌توان به راحتی به این محصولات اعتماد کرد.

نمایندگی ابزارسرا شهریار و ملارد

یکی از بهترین محصولات که در تابستان گرم و سوزان، برای خنک کردن محل کار و منزل یا اتاق خود از سیستم های تهویه مطبوع خانه اسپلیت و کولر گازی استفاده می‌شود اگر به دنبال خرید کولر گازی بوش با نازلترین قیمت از کولرنیو روی لینک کلیک کنید و بهترین محصولات کولر گازی بوش کولرنیو را مشاهده کنید.

شرکت بوش از آغاز فعالیت خود در زمینه فعالیت های اجتماعی کارهای بسیار زیادی انجام داده است. از جمله کارهایی که این کمپانی در زمینه کارهای خیرخواهانه انجام داده است می توان به پروژه ارتقای سلامت کودکان و پروژه ارتقای سلامت سالخوردگان نیز اشاره کرد.

همانطور که گفته شد شرکت بوش در زمینه ارتقای سطح کیفی محصولات خود بسیار تلاش کرده است. این کمپانی bosch برای رسیدن به موقعیت امروزی شکست‌های بسیار زیادی را تجربه کرده است اما عاملی که برای موفقیت این شرکت لازم و ضروری بوده است پشتکار و عدم ناامیدی رابرت بوش بوده است. گرچه در بدو ورود مهندسی برق به قاره اروپا خطوط انتقال برق وجود نداشته است، اما رابرت از پیشبرد اهداف خود عقب ننشست و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده است.

خدمات پس از فروش محصولات بوش شهریار

محصولات شرکت بوش Bosch Company مبتنی بر نیاز مردم و براساس جلب رضایت مشتری است. به دست آوردن اعتماد مردم در خرید از محصولات شرکت بوش اهمیت بسیار بالایی برای این شرکت داشته و به همین دلیل محصولات با کیفیتی را در بازار عرضه کرده است.

 

محصولات بوش

محصولات بوش پس از جنگ جهانی دوم نیازهای مردم را برطرف می‌کرد؛ این محصولات شامل لوازم خانگی مخصوص آشپزخانه، ابزارهای برقی و رادیوهای مخصوص خودرو بود. از دیگر محصولات اصلی بوش در آن زمان، می‌توان به یخچال، لباسشویی و مخلوط کن اشاره کرد. بوش با استفاده از فناوری الکترونیک و دیجیتال در خودروها نظیر سیستم‌های ضد قفل ترمز موسوم به ” ABS”، بیش از پیش در صنعت خودروسازی شناخته شد. حوزه بعدی فعالیت شرکت بوش، مخابرات بود؛ این شرکت فناوری‌هایی برای ماهواره‌های فضایی، تلفن‌های همراه و توسعه مخابرات ارائه کرد.

نمایندگی ابزارسرا البرز و تهران

وضعیت کنونی بوش

در آستانه قرن ۲۱، چند فناوری دیگر مانند سیستم‌های کاهش مصرف سوخت، سیستم نگهدارنده سرعت (کروز کنترل) و دید در شب نیز توسط بوش معرفی شد. همچنین در سال‌های اخیر، حوزه‌های جدید فعالیت نظیر تولید دوچرخه‌های برقی به بوش اضافه شد که در سال ۲۰۱۱ زیرمجموعه‌ای مستقل را به این شرکت افزود. با توسعه فناوری حسگرها و نرم‌افزارها در سال‌های آتی نیز فناوری‌های بوش به مرور به بزرگراه‌ها، جاده‌ها و خیابان‌ها راه پیدا خواهند کرد. در حال حاضر بوش یکی از ۱۰ شرکت بزرگ آلمانی به شمار می‌رود که در بیش از ۵۰ کشور جهان مراکز عملیاتی دارد. این شرکت علاوه بر فعالیت‌های تولیدی، اقدامات خیرخواهانه را نیز به عنوان زمینه اصلی فعالیت‌های خود مورد توجه قرار داده است. شرکت بوش اکنون در سراسر جهان بیش از ۴۰۰ هزار کارمند دارد و درآمد آن طبق آخرین آمار، ۷۸ میلیارد یورو برآورد شده است.

 

تاریخچه تولید لوزام خانگی در شرکت BOSCH

نمایندگی بوش در شهریار

شرکت بوش در سال 1993 اولین یخچال خود را با طراحی مدور با حجم حداکثری 60 لیتر به تولید رساند. این یک انقلاب در عرصه تولید لوازم خانگی در شرکت بوش بود که باعث شد تا در سال های بعدی بیشتر به فکر تولید محصولات جدیدتر و با کیفیت بالا باشد. این طرز فکر وسیاست های در پیش گرفته شده باعث شدند تا چند سال بعد از این ماجرا، شرکت بوش محصول جدید خود را با طرحی جدید و با حجم بهتری تولید کند. در سال 1952 اولین لوازم خانگی برقی به خانه های آن زمان راه پیدا کردند به این ترتیب زندگی مردم نیز تحت تاثیر آنها قرار گرفت و به صورت ساده تری انجام می شد.

در آن زمان شرکت بوش اولین غذاساز را با نام NEUZEIT I راهی بازار کرد. این غذاساز هم می توانست همزن و خرد کن باشد و هم ویژگی هایی همچون پوره، آسیاب و رنده کردن را داشته باشد. در سال 1958 اولین سری از ماشین های لباسشویی با مارک بوش به بازار عرضه شدند. پس از ان دیگر کارشناسان بوش به فکر های بهتر توجه کردند تا اینکه بالاخره مشکل ترین کار شستشو در خانه را برطرف کردند و توانستند اولین ظرفشویی بوش را تولید نمایند. این کار باعث شد تا بار دیگر زنان داخل خانه راحتی و آسایش بهترین را احساس نمایند. ئدر سال های بعدی سشوار دیواری و تخم مرغ پز توسط بوش به مرحله نهایی تولید رسیدند.

نمایندگی ابزارسرا فردیس

تولیدات شرکت بوش دیگر به مرحله آخر رسیده بود و دیگر محصولات نوع جدید کمتر تولید می شد چراکه بیشتر به فکر ارتقای آنها بودند. برای مثال در سالهای 1980 به بعد توانستند فناوری خنک کننده را در درون یخچال های خود قرار دهند تا میوه و سبزیجات به بهترین شیوه نگه داری شده و ساختار آنها حفظ شود. در همین سال ها بود که در یخچالی آن زمان از گاز های CFC و FC استفاده شد.

اگرچه این گاز ها برای محیط زیست خطرناک هستند اما در آن زمان از این عملیات و واکنش باخبر نبودند و از آنها برای ماندگاری بهتر مواد غذایی استفاده می کردند. ایده اصلی این برند به گونه ای بود که می خواستند تا زنان را در راحتی بیشتر قرار دهند به همین دلیل شرکت دست به ساخت وسیله ای دیگر به نام مایکروویو کرد و آن را فروش جهانی رساند. از دیگر محصولاتی که در سال های بعدی به مرحله نهایی رسید، قهوه ساز های تمام اتوماتیک هستند.

نمایندگی ابزارسرا در ملارد

لباسشویی های بوش ار مهمترین محصولات شستشو موجود در بازار هستند که دارای فناوری های بسیار قدرتمند از جمله فناوری I-DOS هستند که می توانند مایع ظرفشویی را دقیقا در همانگ با بار موجود در ماشین وارد درام نمایند. تکنولوژی شستشوی بهداشتی از دیگر فناوری های مهم دیگر محصولات بوش است که تمامی باکتری و عوامل بیماری زا را از بین می برد و باعث می شود تا افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف نیز بتوانند از آن نهایت استفاده را ببرند. برنامه HOME CONNECT از دیگر برنامه های موجود در محصولات تولید بوش است که در سال های 2010 به بعد در انها کار گذاشته شد. به وسیله این برنامه های می توانید گوشی های هوشمند خودرا بدون اتصال هیچ سیمی به ماشین های لباسشویی و ظرفشویی متصل نمایید. یخچال های بوش با طراحی های هیجان انگیز خود، زیبایی خاصی را به دکوراسیون خانه شما می بخشند. سیستم هوای چندگانه در یخچال های با موتور فوق العاده، هوای داخلی را به گردش در خواهند آورد تا هوای سرد به تک تک نقاط یخچال از جمله نقاط بسته برسد تا مواد غذایی بهتر و در مدت زمان دیرتری نگه داری شوند.

خدمات پس از فروش ابزارسرا اندیشه و ملارد

مشتریان عزیز،چنانچه قصد خرید آنلاین محصولات ابزارسرا را دارید میتوانید با مراجعه به لینک زیر کالای موردنظر خود را انتخاب و تهیه کنید.  

خرید آنلاین محصولات ابزارسرا

پیام بگذارید

X