logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661
 

دپارتمان کاشی و سرامیک

دپارتمان کاشی و سرامیک

با نگاهی به آثار به جامانده در بعضی از مکان‌های تاریخی متوجه می‌شویم که کاشی و سرامیک قدمتی چند هزار ساله دارد که با استفاده از دوغاب آب و خاک  در یک کوره گرم و خشک قرار می‌گرفت و خشک می‌شد، با تغییر کوره‌ها و اختراع چرخ کوزه‌گری و تغییر کیفیت مواد سفالگری نظیر رنگ‌آمیزی و لعاب‌کاری  باعث پیشرفت در این صنعت شد، اگر به مساجد تاریخی نگاهی بیندازیم متوجه هنر ایرانی می‌شویم که با بکارگیری استعداد خود باعث پیشرفت و توسعه دین اسلام شدند.

اما امروزه با توجه به ارتقاء سطح زندگی و گسترش علم تولید کاشی و سرامیک نسبت به قبل دست‌خوش تغییرات زیاد شده‌اند مواد تشکیل دهنده کاشی و سرامیک مواد معدنی غیر‌فلزی است که بوسیله حرارت سخت می‌شود.
کاشی و سرامیک با هم متفاوت هستند، در واقع از کاشی بیشتر برای دیوار مغازه‌ها سرویس‌های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، اتاق پارکینگ و راهروها استفاده می‌شود مقاومت کاشی در برابر شدت سرما و گرما نسبت به سرامیک کمتر است به همین خاطر از آن برای پوشش دیوار استفاده می‌شود، ولی تنوع رنگ آن نسب به سرامیک بالاتر است، از سرامیک برای دیوار و کف هم استفاده می‌شود اما به دلیل استحکام و کیفیتی که دارد بیشتر برای کف استفاده می‌شود، زیرا مقاومت سرامیک  نسبت به کاشی در مقابل فشار و سرما و گرمای شدید و رطوبت بسیار بالا است.

دپارتمان کاشی و سرامیک در فروشگاه خاجی با هدف رضایتمندی مشتری و رفع نیازش ایجاد گردید که شامل زیباترین کاشی و سرامیک‌های روز دنیاست که نگاه همگان  را به خود جلب می‌کند، با توجه به تنوع، تفکیک و کیفیت کار، مشتری به راحتی می‌تواند کاشی و سرامیک خود را انتخاب نماید.

محصولات موجود در دپارتمان کاشی و سرامیک فروشگاه شامل انواع کاشی و سرامیک، دیوار و نما، در رنگ و طرح‌های مختلف است که از کارخانجات بزرگ و معتبر داخلی و خارجی تهیه می‌شود.