شرکت وینوپلاستیک بزرگترین صادرکننده لوله واتصالات  UPVCدر کشور است که زمینه تأمین لوله و اتصالات شبکه های آب و فاضلاب کشور نقش مهم و به سزایی را ایفاء می کند. وینوپلاستیک اولین و تنها تولیدکننده لوله و اتصالات UPVC با گستره وسیعی از اندازه ها، از ۱۰ تا ۱۲۰۰ میلیمتر است .

صنایع هیدرولیکی

تولید و تأمین لوله و اتصالات شبکه‌ های آب و فاضلاب کشور و جهاد کشاورزی و نیز تامین نیازهای پروژه های برون مرزی آب و فاضلاب

صنایع ساختمانی

تولید و تأمین لوله و اتصالات مرتبط با صنعت ساختمان کشور و صادرات محصولات به کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، افغانستان و CIS

شرکت وینوپلاستیک

اولین و تنها تولید کننده لوله و اتصالات ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ میلی متر در کشور
تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با نیاز مشتریان

بسیار سبک ، عایق حرارت ، عدم جذب آب، ضد اشعه افتاب، عایق الکتریسیته،

تحمل بار خارجی بالا، ضریب انقباض و انبساط بسیار پایین

تولید شده با دستگاه های اروپایی

شرکت تولیدی وینوپلاستیک در سال ۱۳۵۸ با استعانت از پروردگار و تکیه بر دانش، تجربه و پشتکار مدیران، همچنین با کمک نیروهای جوان و متخصص خود به منظور تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با نیازهای مشتریان پا به عرصه صنعت تولید لوله و اتصالات پلیمری در کشور عزیزمان ایران نهاد.

اگر چه این شرکت از ابتدای تأسیس تا کنون، فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کرده است، اما اینک با گذشت سی و هشت سال و با اندوختن کوله باری از دانش و تجربه توانسته است به یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی لوله و اتصالات U-PVC منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی تبدیل شود. این امر در سایه مدیریت علمی و متعهد، نیروی انسانی کارآزموده و مجرب و آشنا به علم روز دنیا، داشتن مدرن ترین دستگاه ها و کامل ترین آزمایشگاه محقق شده است. شرکت وینوپلاستیک علاوه بر این که هم اکنون عنوان بزرگترین صادرکننده لوله و اتصالات U-PVC کشور را در اختیار دارد، در زمینه تأمین لوله و اتصالات شبکه های آب و فاضلاب کشور نیز نقش مهم و به سزایی دارد. این شرکت اولین و تنها تولیدکننده لوله و اتصالات U-PVC با گستره وسیعی از اندازه ها، از ۱۰ تا ۱۲۰۰ میلی متر، و با فشار کاری ۶ الی ۲۵ اتمسفر است که سیستم اتصالات آن به دو صورت چسبی و اورینگی (push-fit) می باشد.

وینوپلاستیک را با دقت طراحی کرده ایم

وینوپلاستیک، اولین و تنها تولیدکننده لوله و اتصالات U-PVC با گستره وسیعی از اندازه ها، از ۱۰ تا ۱۲۰۰ میلی متر، و با فشار کاری ۶ الی ۲۵ اتمسفر است.

تحقیق و توسعه

شرکت وینوپلاستیک اقدام به تأسیس واحد تحقیق و توسعه با مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت نموده است. واحد تحقیق و توسعه وینوپلاستیک ضمن انجام تحقیقات علمی و ارتباط مستمر با مراکز پژوهشی و دانشگاهی برای دستیابی به اهداف زیر می کوشد:
بهبود کیفیت محصولات و کاهش هزینه ها بصورت همزمان جهت رضایتمندی مشتریان، نوآوری به منظور تولید محصولات جدید، ارتقای سطح دانش آگاهی و مهارت پرسنل از طریق برگزاری دوره  های آموزشی. این واحد همچنین با برگزاری سمینار ها و ارائه مقالات به مجلات معتبر تلاش می کند تا با افزایش آگاهی و دانش تولید کنندگان و مصرف کنندگان به پیشرفت صنعت تولید لوله و اتصالات U-PVC در کشور یاری رساند.


افتخارات


قیمت مناسب لوله های U-PVC

از آنجا که حدودا ۵۳% مواد اولیه در ساخت رزین PVC از مواد نمکی ( NaCl ) است، در نتیجه این ماده وابستگی کمتری به قیمت نفت و گاز داشته و نسبت به سایر مواد پلیمری نظیر پلی اتیلن به مراتب ارزان تر است و چون این ماده به عنوان ماده اولیه اصلی برای تولید لوله های U-PVC محسوب می شود لذا قیمت این لوله ها نسبت به سایر لوله های پلیمری و غیر پلیمری ارزان تر است. از طرف دیگر به دلیل مدول الاستیسیته بالای این لوله نسبت به سایر لوله های پلیمری، در نتیجه سبک تر و طبیعتا ارزان تر خواهد بود. بنابراین علاوه بر مزایای ممتاز فنی ذکر شده برای این لوله ها، قیمت مناسب و قابل رقابت بودن آنها با سایر لوله های پلیمری، فلزی، چدنی و … قابل توجه می باشد. به طوری که امروزه لوله های U-PVC در دنیا یکی از گزینه های اصلی در شبکه های آب و فاضاب می باشند.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *