ورتا

شرکت ورتا در سال 1990 در تهران تاسیس شد. جهت گیری اصلی این شرکت در حال طراحی و ساخت انواع غرفه های ویژه، غرفه ها و اصطبل برای نمایشگاه ها و تولید کننده انواع مبلمان منحصر به فرد، و برای مهم عادلانه و نمایشگاه. این روزها، خانه های کوچک در شهر وجود ندارد به دلیل قیمت آسمان موشک از خانه های خالی و زمین، اکثر مردم ممکن حمام کوچکتر از آنها انتظار دارند را داشته باشد. بنابراین، ما در طراحی نوع جدیدی از کابینت مقاوم در برابر آب است که می تواند در هر نوع از حمام های کوچک مناسب متمرکز شده است.

به عنوان یکی از اولین شرکت های پیشرو تولید بیش از 35 نوع از کامل حمام و کیت کابینه توالت، از جمله شستشو کابینه حوضه، خود ایستا و / یا دیوار آویزان کنار جعبه و کمد، مجموعه ای آینه و …، و سهم قابل توجهی از نگه می دارد خواسته های داخلی.

طراحی خلاق همراه با ماشین آلات مدرن و تجهیزات حاشیه و با بهره گیری از پرسنل با تجربه و آموزش دیده، در کنار یک سیستم تضمین کیفیت موثر، توانمند شرکت به ارائه تنوع مدرن و بالا از محصولات با اجرای مطلوب که می تواند همه نوع افراد با طبقات مختلف را برآورده سبک زندگی است.

گروه به کنترل کیفیت کارخانه. سازمان یافته است به طوری که به بازرسی هر یک و همه ورودی مواد اولیه و قطعات و همچنین در هر مرحله از عملیات در ایستگاه های کاری و در قطعات تولید نیمه و سهام با استانداردهای داخلی مرجع، و برای اطمینان در محصولات نهایی و ایستگاه بسته بندی.

به همین دلیل است Verta شرکت با افتخار تضمین شده، از محصولات و قطعات مربوط به آنها آن است. در این میان، مشتریان ما می تواند مناسب خدمات پس از فروش بر این اساس پس از لذت بردن.

 

درباره کارخانه:

ماشین آلات مهم در کارخانه Verta به شرح زیر است.

برش -NC و ماشین آلات گرد کردن

برش -CNC، انحنا و ماشین سلتنج

ماشین هینگد -Semi اتوماتیک

-Semi خودکار چیدن برگ رسیده تنباکو و نقاشی اتاق،

مجهز به کابین نقاشی سقوط آب مایع و واحد تصفیه گرد و غبار دقیق

خشک کردن کوره به طور کامل به صورت خودکار

ایستگاه های پخت به طور کامل به صورت خودکار

خط مونتاژ طور مداوم، مجهز به تمام لازم پنوماتیکی و الکتریکی ابزار، قالب و ابزار اندازه گیری برای اطمینان از نصب و راه اندازی صحیح از قطعات

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *