شب تاب

شرکت صنایع روشنایی شب تاب با بیش از 15 سال تجربه، توانسته است در بازار رقابت به عنوان یک برند برتر مطرح باشد. این شرکت از بخش های متعددی از قبیل : طراحی و قالب سازی، خط تولید قطعات دایکستی و قطعات پلاستیکی، برنامه ریزی، خطوط متعدد مونتاژ شستشو و رنگ، کنترل کیفیت، مدیریت منابع انسانی، مارکتینگ (بازاریابی)، فروش داخلی و خارجی تشکیل شده است.

   گروه صنعتی شب تاب با تولید جدیدترین چراغ های محوطه ای و پارکی، با کاربرد های تزئینی و دکوراتیو تلاش نموده تا در حد امکان رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود را تامین نماید.

  این شرکت در جهت بهبود سطح کیفیت محصـولات خود، دارای سیستم مـدیریت کــیفیت ISO 9001:2015  می باشد و همچنین در راستای اصول احترام به مشتری دارای ISO10002:2004  و  ISO10004:2012  در حوزه دریافت نظرات و شکایات مشتری می باشد .

   محصولات تولیدی این شرکت با آخرین فن آوری های روز دنیا به روش دایکست تولید و به بازار عرضه می گردد. به همین دلیل نه فقط در بازار داخلی بلکه در صادرات محصولات خود نیز موفق می باشد.

   قابل ذکر است محصولات شرکت صنایع روشنایی شب تاب در مقایسه با محصولات مشابه خارجی و سایر رقبای داخلی توانسته است با رعایت اصول فنی و بالا بردن وزن قطعات آلومینیومی هر محصول خود، کیفیت آن را در مقابل عواملی همچون شکنندگی و ترک خوردگی و ضربه بالا ببرد.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *