سامین

شرکت تولیدی شیرسازی سامین با بیش از 50 سال سابقه ، اولین تولیدکننده شیرآلات برنجی ساختمانی و صنعتی  در ایران بوده و دارای گسترده ترین امکانات تولید و تنوع محصولات در خاورمیانه میباشد.حفظ کیفیت بالای محصول که همیشه سرلوحه اهداف این شرکت بوده ، موجب گردیده تا شرکت سامین در ارزشیابی های کشوری به بالاترین جایگاهها دست یابد.”واحد نمونه کیفی در سطح ملی “،”واحد نمونه صنعتی کل کشور” و “واحد برگزیده استاندارد مصالح ساختمانی ” از آن جمله میباشند. استقبال نصابان و مصرف کنندگان در این شش دهه ، گروه سامین را بر آن داشته تا با استفاده از بهترین  مواد اولیه و بهره وری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان و ماشین آلات ایتالیایی ، محصولات خود را با نازلترین قیمت ممکن عرضه نمایند. در همین راستا سرمایه گذاری پیوسته در تولید ، در کنار ضمانت تعویض و جلب رضایت مصرف کنندگان ، همواره نام سامین را استوار و سربلند نگاه داشته و باعث گردیده تا محصولات سامین پیه و نماد ارزشیابی در بازار باشند.
شرکت سامین با تکیه بر اصل مشتری مداری در طی شش دهه گذشته همواره سعی در گسترش دامنه تولیدات خود داشته و کوشیده تا با محصولات زیر نیاز مصرف کنندگان محترم را در بازارهای داخلی و خارجی تامین نماید :

 1. شیرآلات کشویی از 1/2 تا 3 اینچ (اولین و قدیمی ترین تولیدکننده شیرآلات کشویی و تنها تولید کننده مجموعه کامل سایزها با نشان استاندارد)
 2. شیرآلات رادیاتور 1/2و3/4 اینچ (اولین و قدیمی ترین تولیدکننده شیرآلات رادیاتور و تنها تولیدکننده سایز 3/4 اینچ در ایران)
 3. شیرآلات ترموستاتیک رادیاتور 1/2 اینچ (اولین قدیمی ترین و تنها تولیدکننده شیرآلات ترموستاتیک در ایران-محصول مشترک ایران و ایتالیا)
 4. شیرآلات ربع گرد گاز (دارای پروانه کاربرد علامت استاندارداجباری و تاییدیه شرکت ملی گاز ایران)
 5. شیرآلات لوله های P.P وچند لایه (مخترع و مبتکر شیرهای چندمنظوره برای استفاده با لوله های سبز یا چندلایه به شماره ثبت اختراع 33853)
 6. شیرآلات واشری و یکطرفه آب در 25 سایز1/2و3/4 اینچ (دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای سایز 1/2)
 7. شیرآلات ربع گرد قفلی گاز
 8. مخترع و مبتکر سبک جدیدی در شیرآلات ربع گرد آب با 14 کاربرد گوناگون در سایزهای 1/2 و 3/4 اینچ
 9. شیرآلات مخصوص لوله های چندلایه
 10. مبتکر و تولیدکننده شیرآلات 90درجه کلکتورسوزنی و تنها تولیدکننده آنها در جهان با پنج طرح و سایز متفاوت
 11. سازنده کلکتورهای تامین آب آشامیدنی و گرمایشی با 170 طرح ، سایز و استفاده متفاوت
 12. مبتکرطرحی منحصربه فردوتولیدکننده قطعات و اتصالات رزوه ای و پرسی لوله های تک،سه و پنج لایه

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *