انرژی

كارخانه انرژي در 26 خرداد 1348 تاسيس و در سال 1350 با هدف توليد محصولات گرمايش صنعتي شروع به فعاليت نمود .در سال 1354 با توجه به استقبال و تقاضاي فزاينده بازار ، كارخانه به محل كنوني خود واقع در كيلومتر 7جاده قم منتقل گرديد. دامنه توليدات اين شركت تا سال 1368، شامل : بخاري كارگاهي ، آبگرمكن و هيتر نفتي مي باشد .

از سال 1368 انجام اقدامات بنياديني همچون : توليد يونيت هيترگازي 640 برگرفته از تكنولوژي MODINE آمريكا و همچنين ورود مهندسين و كارشناسان فني به مجموعه ، جهت انجام تغييرات در خطوط و ساختار توليد نخستين گام هاي شركت در جهت خارج شدن از دنياي مديريت سنتي بود .در سال 1375 سومين مرحله از طول عمر انرژي با هدف دگرگوني و ساختار شكني همه جانبه و فراگير در جهت اصلاح زيربناي كليه سيستم هاي شركت اعم از توليد ، فروش ، مالي ، تحقيق و توسعه ، كيفيت و … آغاز گرديد . اين شركت تا سال 1378 با فعاليت بسيار فشرده پرسنل خود توانست با دستيابي به خلاصه نتايج ذيل فاصله خود را با تكنولوژي و مديريت روز دنياي صنعتي به شدت كاهش دهد .

  •     ارائه محصولي به نام بهارساز براي ايجاد تحول در تاسيسات منازل .
  •     اخذ استاندارد 9001 ISO از RWTUV آلمان .
  •     تدوين و تصويب پيش نويس استاندارد ملي محصولات گازي شركت با كمك موسسه استاندارد .
  •     ارائه نسل جديد كولر آبي با نام كولر سلولزي پس از چهل سال يكنواختي در سرمايش تبخيري داخل كشور .
  •     ايجاد بهينه سازي و به روز رساني سيستم هاي شركت .

و اينك انرژي در چهارمين مرحله ،‌ با در اختيار داشتن سيستم هاي پايه ، در تكاپوي دستيابي به راه حلي جهت بهينه سازي سوخت گرمايش صنعتي ، كسب آمادگي ورود به بازارهاي جهاني و نيز تطابق با الزامات حركت گسترده اي را آغاز نموده است .

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *