ای اندال

الیت E&L یک برند تولیدکننده ابزارآلات صنعتی در کشور ایران می باشد. الیت در سال 1390 تاسیس شد و با داشتن بیش از 5 سال سابقه، ابزار های باکیفیتی تولید و به بازار عرضه می کند.

بعد ازگذشت تنها 5 سال از آغاز فعاليت گروه بازرگاني اليت در زمينه ي واردات و توزيع ابزار آلات امروز مجموعه ي اليت رفته رفته جايگاه خود را درميان شرکتهاي معتبر و باسابقه ي بازار پيدا نموده است.

به نحوي که کمتر کسي را مي توان يافت که دربازار ابزار فعاليت کرده باشد و آوازه ي اليت رانشنيده باشد.گروه اليت امروزه تامين کننده ي طيف گسترده اي از محصولات مورد نياز صنعتکاران است که از اين ميان مي توان به موارد زير اشاره کرد:

٭ تامين بيش از 90قلم ابزار آلات برقي با برند E&L

٭ تامين بالغ بر 100نوع ابزارآلات دستي و بادي با برند SPERO (ساخت تايوان تحت ليسانس آلمان)

٭ تامين انواع ابزارآلات جوش کاري با برندELMAX

٭ تامين انواع صفحه سنگ هاي سايش و برش با برند IBA(ساخت کشور صربستان)

٭ تامين انواع چسب با برند ELFIX(ساخت کشور ترکيه)

همچنين اليت سرويس با دراختيار داشتن بيش از85مرکز خدمات فعال و مجرب در سراسر ايران همواره درکنار مصرف کنندگان عزيز است. گارانتي12ماهه ابزارآلات برقي و گارانتي مادام العمر ابزارآلات دستي و گارانتي 24ماهه ابزارآلات بادي نشان از عزم اين مجموعه در ارائه محصول باکيفيت و حمايت ازمصرف کننده دارد.

مديران اين شرکت همواره درتلاش بودهاند تا همکاران خود را عضوي ازخانواده اليت احساس کنند. ايجاد رابطه بردبرد  فيمابين شرکت و نمايندگان درسراسر کشور، تلاش در همکاري و رشد نمايندگان در حوزههاي فعاليت خود نشانگر تلاش اين مجموعه براي نيل به اهداف خود ميباشد.

اين گروه با اراده اي پولادين قدم در اين راه نهاده است و تلاش برآن دارد برمبناي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و در راستاي تامين هرچه بيشتر و بهتر نمايندگان و همکاران خود هرروز بهتر از ديروز درکنار صنعتگران اين مرز و بوم و در راستاي اعتلاي نام ايران قدم بر دارد.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *