شرکت تولیدی و رنگسازی تهران اورانوس شرکت تولیدی و رنگسازی تهران اورانوس در سال 1979 میلادی با مستولیت محدود و با فعالیت در زمینه رنگهای ساختمانی تأسیس گردید. این واحد در سال 1994، با توجه به توان بالای فنی و تخصصی خود، فعالیت در زمینه رنگهای صنعتی و پلاستیزولها را آغاز کرد. ماشین آلات، تجهیزات و دانش فنی این شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ماشین آلات رنگسازی داخلی و خارجی با روش های استاندارد و با کمک تخصص و تجربه کارشناسان با سابقه تولیدات خود را به بازار مصرف عرضه می کند.
آزمایشگاه های کنترل کیفی و تحقیق و توسعه این شرکت مجهزترین و پیشرفته ترین لوازم و ابزار آزمایشگاه های رنگسازی را در اختیار داشته و قابلیت سرویس دهی کامل برای رفع مشکلات و مسائل فنی مشتریان را دارند. ضمن آنکه آزمایشگاه این شرکت از طرف مؤسسه محترم استاندارد، بعنوان آزمایشگاه مستقل و مدیریت آن نیز، بعنوان یکی از اعضای اصلی تهیه و تدوین استانداردهای نوین رنگ رزین انتخاب گردیده اند.
ارتباط با مراکز فنی و علمی کشور، مشارکت در برگزاری دوره های آموزشی در جهت پیشرفت دانش و تکنولوژی رنگ، همواره مورد توجه این واحد بوده است و با استفاده از استانداردهای بین المللی اعم از ISO, ASTM, DIN و… برای بهبود کیفیت و ارتقای بهره وری و رسیدن به خودکفائی، تلاش کرده و تأمین نیازهای مشتریان را در سرلوحه کار خود قرار داده است.
پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران بعد از انقلاب اسلامی ایران، این واحد جزء اولین شرکت های رنگ سازی بوده که موفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد گردید و در حال حاضر، دارای پنج گواهینامه استاندارد شامل رنگ های پلاستیک ( مجوز شماره 577 )، رنگ های روغنی براق( مجوز شماره 493)، رنگ های روغنی مات ( مجوز 3428 )، رنگ های کوره ای بر پایه اسیدآمین ( مجوز شماره 3427 )، و ضد زنگ ( مجوز شماره 3426 ) می باشد. واحد تحقیق و توسعه این شرکت مطابق پروانه شماره 805297 وزارت محترم صنایع، درسال 1996میلادی، موفق به دریافت پروانه ایجاد واحد تحقیق و توسعه گردید.
شرکت اورانوس بعنوان اولین تولید کننده پلاستیزولها ( آمیزه های PVC ) در ایران، با توجه به کاربرد خاص این محصول در صنعت کشور، از جمله عایق و صداگیر زیر بدنه و خمیر درزگیر خودرو، چسب فیلتر روغن و فیلتر هوا مطرح گردیده است. در حال حاضر، شرکت اورانوس، با تحقیقات مستمر و مشاوره از اساتید برجسته در این امر و شرکتهای وارد کننده مواد اولیه، موفق به تولید رنگ های پایه آب (‌مات، نیمه براق و براق ) و عایق هوا خشک زیر بدنه خودرو گردیده است و موارد دیگری نیز در حال تحقیق و بررسی است .
تقدیر نامه ها با توجه به توسعه سریع دامنه محصولات و توان بالای این واحد در بازار کشور، این شرکت موفق به دریافت تقدیرنامه های متعددی شده است از جمله :
1- تقدیرنامه از وزارت صنایع به مناسبت احراز موقعیت نمونه در بین واحدهای تولید رنگ.
2- تقدیرنامه از مدیر کل محترم صنایع شیمیائی و مشاور وزیر و ریاست محترم مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی.
3- تقدیرنامه از مدیریت محترم عامل شرکت تعاونی و تولیدکنندگان رنگ و ریاست محترم مرکز توسعه صادرات.
4- تقدیرنامه ها و تأییدهای مختلفی ازمصرف کنندگان عمده مانند شرکت سایپا،‌ ایران وانت،‌ پارس خودرو، زامیاد،‌ رادیاتور اتومبیل

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *