پارس پله

شرکت صنعتی آلوم پارس پله با ریاست محمدعربلو و در قالب تولید نردبان های خانگی ، فروشگاهی ، چند منظوره و … کار خود را در سال 1351آغاز نمود . از بدو تاسیس تا سال 1367 ، کارگاه در تهران قرار داشت اما در سال 67 همزمان با گسترش فعالیت و تغییر دیدگاه ، کارگاه از تهران به کرج منتقل شده و روند رو به رشد خود را سریعتر در پیش گرفت.

در اوایل سال 1391 تغییرات بزرگی روی داد و آلوم پارس پله از یک شرکت حقیقی به شرکت تعاونی با شماره ثبت 2434 تغییررویه پیدا کرد . در همان سال و طبق نظر و تایید تمامی اعضاء ، مهندس سعید عربلو بعنوان مدیریت جدید منسوب گردید . ایشان که از ابتدا در کارگاه آلوم پارس پله مشغول به کار بودند ، تجربه و تخصص را با هم آمیخته و با استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد تسریع پیشرفت و تبدیل کارگاه به کارخانه را در بازه زمانی کوتاهی طی نمودند بطوری که امروزه بجای کارگاهی کوچک ، شاهد کارخانه و پرسنل بی شمار و تولیدات متنوع آلوم پارس پله می باشیم . تولیداتی که از طراحی تا اجرا و بسته بندی نهایی تماما در داخل همین کارخانه انجام می گردد.

مهمترین دلایل رشد و روند رو به رشد این کارخانه را می توان درمدیریت صحیح و آینده نگر ، اقدام به جذب پرسنل مجرب و کاربلد ، استفاده از مواد اولیه مرغوب ، طراحی و دیزاین محصولات از نظر زیبایی – کیفیت ، کارایی و پشتوانه تیم تحقیقاتی و از همه مهمتر همدلی تمامی پرسنل شرکت آلوم پارس پله دانست . ارمغان این عوامل چیزی نبود جز در اختیار گرفتن نبض بازار (سهم عمده بازار داخلی و سهمی از صادرات به کشورهای همسایه ) . هم اکنون برندهای پارسیان پله ، آلوم راه پله و تک صنعت از زیر مجموعه های این شرکت می باشند .

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *