logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

کایر پایپ

کایر پایپ

با عنایت و توجهات ایزد منان، شرکت لوله سبز چابهار قادر گردیده با دارا بودن بیش از دو دهه تجربه در زمینه فرآیندهای پلیمر با ماشین آلات مدرن تولید لوله و اتصالات و همچنین بهره گیری از لابراتور مجهز و پرسنل مجرب و حاذق محصولاتی مرغوب با مکانیزم هایی در سطح استانداردهای بین المللی تولید و به دلیل بالا بودن سطح کیفی آن در اسرع وقت در بازارهای داخلی و خارجی به منصه ظهور برساند.

و نیز این شرکت موفق به اختراع و تولید نسل جدید اتصالات جوشی PERT مختص لوله های پنج لایه PERT-AL-PERT با نام تجاری کایرپایپ گردیده است و بدین گونه تبلوری دیگر از نبوغ و خلاقیت ایرانی در بازار رقابت جهانی به منصه ظهور رسید.

شایان به ذکر است این محصول عالی و مطمئن که کاملا علمی و صنعتی می‌باشد موفق گردید در مدت کوتاهی تاییدیه سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و گواهینامه‌های استاندارد اجباری ، گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ، گواهینامه بهداشت و FOOD GRADE و نیز گواهینامه ISO9001 را اخذ نماید.

شرکت شایان فراز کیهان ( فروشگاه خاجی )

فروشگاه خاجی نماینده محصولات کایر پایپ

غرب استان تهران شهریار ملارد اندیشه کرج فردیس مارلیک صفادشت شهر قدس اشتهارد وحیدیه امیریه شهرک آ اس پ شهرک جعفریه شهرک والفجر شهرک تیسفون شهرک مریم باغستان لم آباد سر آسیاب

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت