logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

گروه صنعتی آذر طلایی

گروه صنعتی آذر طلایی

گروه صنعتی آذرطلائی تبریز در سال 1380 با هدف تولید لوازم خانگی جهت رفاه حال هم وطنان عزیز و ایجاد اشتغال و تولید كالای قابل رقابت جهت صادرات تأسیس و در سال 1381 به بهره برداری رسید. در حال حاضر این شركت مشغول به تولید انواع اجاق گاز ، شومینه و بخاری های گازسوز و انواع کولرهای آبی می باشد. در راستای تكمیل سبد كالا و اجرای طرحهای توسعه ای خود، به حول و قوه الهی و برنامه ریزی دقیق و ایجاد زیر ساختها و كمك كادر مدیریتی مجرب متشكل از مدیران، مهندسین و كارگران ماهر، در سال جاری موفق به تولید انواع آبگرمكن های برقی ، آبگرمکن های گازی زود جوش و یخچالی نیز شده است. با توجه به اهمیت نوآوری در تولیدات ، شرکت آذرطلائی بخش تحقیق و توسعه با کسب بازتاب و پیشنهادات مشتریان از طریق واحد فروش و رعایت اصول استاندارد بطور مداوم اقدام به طراحی محصولاتی با ویژگیهای جدید می نماید.

گروه صنعتی آذرطلائی همواره خط مشی و اهداف آتی خود را اصولاً بر اساس مشتری مداری و جلب رضايت مصرف کنندگان بنا نهاده و با اتکا به کیفیت برتر محصولات خود اقدام به ارائه گسترده خدمات پس از فروش با بیش از 400 سرویس کار مجاز و مجرب در سراسر ایران کرده و تضمین های لازم به مشتریان ارائه می گردد. لذا همواره در راه توليد خود سعی نموده تا همراه با ترسيم افقی روشن تر برای پيشرفت، به موازين زير پايبند باشد :
افزایش مستمر رضايت مشتريان
الهام از نظرات مشتريان و متخصصان به عنوان عضو تكميلي گروه
گسترش اشتغال و فعاليت‌های سازنده درمنطقه
بهبود مستمر كيفيت محصول
استفاده از تکنولوژيهای ارتقاء يافته در ساخت و توليد
بسط و گسترش واحدهای ارايه ‌كننده‌ی خدمات پس از فروش در بازارهای هدف
تعيين اهداف كيفي و بازنگري مداوم آنها به منظور ايجاد بهبود مستمر
تامين اهداف زيست محيطي از قبيل ايجاد فضاي سبز, كاهش ضايعات و كنترل آلاينده هاي صنعتي به منظور جلوگيري از آسيب به محيط زيست
بالاتر بردن استاندارد محصولات تا سطوح جهانی و تأمين امنيت در مصرف

شرکت شایان فراز کیهان فروشگاه خاجی

نمایندگی غرب استان تهران شهریار ملارد اندیشه کرج فردیس مارلیک صفادشت شهر قدس اشتهارد

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت