logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

افراتاب

افراتاب

شرکت صنایع الکترونیک افراتاب در سال 1377، به منظور تولید محصولات الکترونیکی و مخابراتی تأسیس شده است، و با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا، قدرت خود را در تولید انبوه به اثبات رسانیده است. گروه‌های فنی افراتاب از بین مهندسین دارای خلاقیت استثنایی، مهارت بالا و مصمم به اخذ رضایت مشتری انتخاب شده‌اند.در سال 1377 خط تولید لامپهای کم مصرف یک پارچه در ابعاد کوچک ، با استفاده از تکنولژی SMD  آلمان راه اندازی گردید . پیشرفت در صنعت محصولات روشنایی ، همواره جزو اهداف شرکت افراتاب بوده است و این روند با تولید لامپهای کم مصرف برای وزارت نیرو ، تجهیز و راه اندازی خط دوم و سوم تولید ، طراحی و تولید چراغهای پارکی سولار و تولید لامپ و چراغ  LED همچنان ادامه دارد .

شرکت افراتاب همگام با تولید محصولات روشنایی ملی ، در جهت ارتقاء و بروزرسانی دانش نیز پیشرو بوده است . مطالعه در خصوص قطعات الکترونیکی، بخصوص تکنولوژی LED و پیگیری تغییرات جهانی این تکنولوژی ، تجهیز آزمایشگاههای واحد تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت با پیشرفته ترین وسایل اندازه گیری ، شرکت در تمامی جلسات تدوین استاندارد و ارائه خدمات طراحی روشنایی به روش علمی ، گوشه ای از اقدامات این گروه برای رسیدن به یک مجموعه دانش بنیان بوده است .

فروشگاه خاجی نماینده شرکت افراتاب

نماینده افراتاب در غرب استان تهران شهریار ملارد اندیشه کرج فردیس مارلیک صفادشت شهر قدس اشتهارد وحیدیه امیریه شهرک آ اس پ شهرک جعفریه شهرک والفجر شهرک تیسفون شهرک مریم باغستان لم آباد سر آسیاب

شرکت شایان فراز کیهان ( فروشگاه خاجی )

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت