logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

ای اند ال

ای اند ال

الیت E&L یک برند تولیدکننده ابزارآلات صنعتی در کشور ایران می باشد. الیت در سال 1390 تاسیس شد و با داشتن بیش از 5 سال سابقه، ابزار های باکیفیتی تولید و به بازار عرضه می کند.

بعد ازگذشت تنها 5 سال از آغاز فعاليت گروه بازرگاني اليت در زمينه ي واردات و توزيع ابزار آلات امروز مجموعه ي اليت رفته رفته جايگاه خود را درميان شرکتهاي معتبر و باسابقه ي بازار پيدا نموده است.

به نحوي که کمتر کسي را مي توان يافت که دربازار ابزار فعاليت کرده باشد و آوازه ي اليت رانشنيده باشد.گروه اليت امروزه تامين کننده ي طيف گسترده اي از محصولات مورد نياز صنعتکاران است که از اين ميان مي توان به موارد زير اشاره کرد:

٭ تامين بيش از 90قلم ابزار آلات برقي با برند E&L

٭ تامين بالغ بر 100نوع ابزارآلات دستي و بادي با برند SPERO (ساخت تايوان تحت ليسانس آلمان)

٭ تامين انواع ابزارآلات جوش کاري با برندELMAX

٭ تامين انواع صفحه سنگ هاي سايش و برش با برند IBA(ساخت کشور صربستان)

٭ تامين انواع چسب با برند ELFIX(ساخت کشور ترکيه)

همچنين اليت سرويس با دراختيار داشتن بيش از85مرکز خدمات فعال و مجرب در سراسر ايران همواره درکنار مصرف کنندگان عزيز است. گارانتي12ماهه ابزارآلات برقي و گارانتي مادام العمر ابزارآلات دستي و گارانتي 24ماهه ابزارآلات بادي نشان از عزم اين مجموعه در ارائه محصول باکيفيت و حمايت ازمصرف کننده دارد.

مديران اين شرکت همواره درتلاش بودهاند تا همکاران خود را عضوي ازخانواده اليت احساس کنند. ايجاد رابطه بردبرد  فيمابين شرکت و نمايندگان درسراسر کشور، تلاش در همکاري و رشد نمايندگان در حوزههاي فعاليت خود نشانگر تلاش اين مجموعه براي نيل به اهداف خود ميباشد.

اين گروه با اراده اي پولادين قدم در اين راه نهاده است و تلاش برآن دارد برمبناي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و در راستاي تامين هرچه بيشتر و بهتر نمايندگان و همکاران خود هرروز بهتر از ديروز درکنار صنعتگران اين مرز و بوم و در راستاي اعتلاي نام ايران قدم بر دارد.

شرکت شایان فراز کیهان فروشگاه خاجی

نمایندگی غرب استان تهران شهریار ملارد اندیشه کرج فردیس مارلیک صفادشت شهر قدس اشتهارد

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت