logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661
 

دپارتمان لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه

دپارتمان لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه

با پیدایش لوازم خانگی انقلابی بزرگ در زندگی روزمره بشر رخ داد،  زیرا انجام کارهای روزمره زندگی به راحتی و با سرعت زیادی انجام می‌شود. در زمان پیدایش لوازم خانگی بعضی کارهای خانه را هم باید خود فرد یا مستخدمش انجام می‌داد، اما امروزه با توجه سبک زندگی مدرن هر روز یک قلم کالای جدید در حوزه‌ی لوازم خانگی به وجود می‌آید به طوری که می‌توان به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک غذای خوب و نوشیدنی مورد علاقه خود را تهیه نمود.

یکسری از لوازم خانگی جزء وسایل ضروری و پرکاربرد یک خانه محسوب می‌شوند نظیر: یخچال، تلویزیون، لباسشویی، گاز است. برخی دیگر صرفا برای راحتی و آسایش بیشتر می‌باشد نظیر: ماشین ظرف‌شویی، چرخ گوشت، آب‌میوه‌گیری، چای ساز، مایکرو فر و … است.

امروزه تنوع در محصولات خانگی چه از لحاظ برند، مدل و …  بسیار زیاد است و کسانی که دنبال این لوازم هستند، بیشتر به دنبال فروشگاه‌هایی می‌گردند که معتبر باشد و محصولات باکیفیت و قیمت مناسب عرضه کنند و کالاهای آن‌ها نیز کامل و متنوع باشد، تا به راحتی به  انتخاب و خرید خود بپردازند.

فرروشگاه خاجی با توجه به سیاست چندین ساله خود رضایت مشتری را سر لوحه امور قرار داده و جهت تامین نیازهای مشتری اقدام به ایجاد دپارتمان لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه نموده است، که جدیدترین و باکیفیت‌ترین کالاهای خانگی  را با برندهای مختلف و قیمت‌های مناسب عرضه می‌نماید. در این دپارتمان کارشناس هایی وجود دارند که مشاوره‌های تخصصی را به مشتری می‌دهند تا انتخابی مناسب داشته باشند.

در دپارتمان لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه کالاهای شیک و با کیفیتی هستند که عبارت‌اند از: انواع سینک،هود،گاز،فر،یخچال،تلویزیون،میـزهای زیر تلویزیون، لبـاسشویی،ظرفشویی،جـارو برقی،بخارشور،غذاساز، آبسرد کن، اطو، چای ساز،پلوپز،تستر،جارو شارژی، ابزار نظافتی، خوراک پز،ترازوی آشپزخانه، انواع اکسسوری آشپزخانه ، سرویس کامل آشپزخانه، ملزومات  آشپزخانه.

با توجه به فضای گسترده دپارتمان و چیدمان صحیح محصولات، مشتری می‌تواند به راحتی به نقد و بررسی کالا بپردازد.