logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661
 

دپارتمان لوازم بهداشتی ، چینی آلات و شیر آلات

دپارتمان لوازم بهداشتی ، چینی آلات و شیر آلات

منزل همواره محیطی برای آسایش و رفاه بوده است، تجهیز و انتخاب دکوراسیون یک خانه تاثیر بسزایی در موارد ذکر شده دارد، اکثرا زیبایی یک خانه  را براساس ظاهر پذیرایی و اتاق نشیمن در نظر می‌گیرند در حالی که مهم‌ترین بخش یک خانه آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی است، چون مستقیما با سلامتی افراد خانه در ارتباط است. اصول دکوراسیون در این قسمت کاربردی می‌باشد اما تجهیز و تزئین این بخش‌ها باعث می‌شود بتوان سال‌ها از آن لذت برد.

شاید در گذشته طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام چندان مهم نبود، اما امروزه با گسترش علم توجه اکثر طراحان دکوراسیون را به خود جلب نموده است، البته برخی افراد بر این باورند که طراحی و توجه به این بخش کار بیهوده‌ و هزینه اضافی است، که تصوری غلط می‌باشد و بهتر است که زیباترین طراحی‌ها را برای دکوراسیون این قسمت‌ها در نظر گرفت تا در هنگام نظافت به آرامش کامل برسید.

هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی انتخاب کاشی و سرامیک کف و دیوار، وان، روشویی و شیرآلات بادوام و … بسیار حائز اهمیت است و بیشتر به رنگ و طرح‌ آن‌ها دقت می‌شود زیرا بر زیبایی و جذابیت دکوراسیون تاثیر بسزایی دارد. البته انتخاب شیرآلات مناسب و مرتبط بر زیبایی بیشتر موثر است.

فروشگاه خاجی دپارتمان لوازم بهداشتی، چینی آلات و شیر آلات را ایجاد نموده است، که در آن متنوع‌ترین و شیک‌ترین ملزومات بهداشتی ساختمانی شامل انواع شیرآلات ساختمانی، روشویی‌های پایه‌دار و کابینتی،انواع کاسه توالت،توالت فرنگی،فلاش تانک،انواع وان، جکوزی، کابین دوش، جت‌های شاوری، پارتیشن، اسپری‌های خوشبوکننده، انواع آکسسوری سرویس بهداشتی، چراغ بالا آینه، توان سازان، سیفون ها، مکانیزم فرنگی، جامایع  چسبی،دستگاه خوشبوکننده، بند رخت،پادری،ترازو،قطعات جانبی شیرآلات،باربیکیو،چادرمسافرتی،تصفیه آب موجود می‌باشد.