logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661
 

درباره ما

شایان فراز کیهان ( فروشگاه خاجی )

فروشگاه خاجی بازار بزرگ ابزار و لوازم ساختمانی

فروشگاه خاجی با بیش از نیم قرن سابقه در حال حاضر یکی از شناخته شده‌ترین بنگاههای اقتصادی منطقه و به عنوان بزرگترین بازار ابزار صنعتی و لوازم ساختمانی با بيش از 15000 قلم در فضایی شامل 5000 متر نمایشگاه و 10000 متر مربع انبار کالا در منطقه شهریار و حومه در خدمت هموطنان می باشد

ارزش ها (Values)

1 ) احترام کامل به مشتری و خواسته های او و رعایت حقوق مشتری به عنوان حق الناس
2 ) احترام به کارکنان و تلاش در جهت رشد و ارتقاء شان به عنوان سرمایه های فروشگاه
3 ) احترام به محیط زیست و تلاش در جهت حفظ بهتر آن به عنوان امانت خداوند در دست ما
4 ) اولویت در ارائه کالاهای ایرانی
5 ) اهمیت به ارزش های دینی و اصول اخلاقی دین

ماموریت (Mission)

ماموریت ما تامین مایحتاج مشتریان در زمینه ابزار و لوازم ساختمانی در سطح منطقه می باشد.
مديريت و کليه پرسنل فروشگاه همواره با بهبود مستمر سيستمها وروشهای انجام کار وبا بکارگيری اطلاعات و دانش مورد نياز سعی در ارائه خدمات بهتر، سريعتر و ارزانتر وحتی ورای انتظار به مشتريان خود داشته و خواهند داشت و همواره با اشتياق کامل آماده دريافت انتقادات و پيشنهادات مشتريان محترم خواهند بود.

چشم انداز (Vision)

تامین کننده نمونه، برای تمامی مشتریان شهر تهران، شهریار و حومه به طوری که نام فروشگاه خاجی، مبینِ کیفیت، اعتماد و صلابت بوده و انتخاب اول مشتریان باشد.

خط مشی (Policy)

مديريت فروشگاه خاجی هدف اصلي خود از کسب و کار را رضايت خـداوند متــعال از طريق جلب رضايت مشتريان می داند. در اين راه مديريت فروشگاه مصمم است با گردآوری و ارائه مجموعه کاملي از مايحتاج مشتريان در زمينه لوازم ساختماني و ابزار صنعتی با حداکثر کيفيت و مناسب ترين قيمت در محيطی منظم و سرشار از صميميت ،آرامش و شادابی در کوتاهترين زمان ممکن رضايت مشتريان خود اعم از خرد و کلان را بدست آورد.انجام اين مهم تنها در سايه لطف خداوند متعال و با همکاری و مشارکت فرد فرد پرسنل فهيم و زحمتکش اين مجموعه در تعاملی سازنده و موثر و با تکيه بر ارزشهايي چون سخت کوشی ، نظم و انضباط ، وجدان کاری، تبليغات مبتنی بر واقعيت، عدالت و انصاف بدست خواهد آمد.

سازمان

شرکت شایان فراز کیهان در قالب 5 واحد سازمانی زیر فعالیت مینماید
. . .
team-image

منابع انسانی و برنامه ریزی

team-image

تحویل کالا به مشتری

team-image

امور مالی و حسابداری

team-image

فروش کالا و خدمات

team-image

بررسی و خرید

مشتریان ما

در حال حاضر مشتریان فروشگاه خاجی بالغ بر 5000 مشتری دارای کد و مشخصات و تعداد زیادی مشتریان گذری که به صورت روزانه مایحتاج خود را از فروشگاه تهیه میکنند