logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661
 

درباره ما

شایان فراز کیهان ( فروشگاه خاجی )

فروشگاه خاجی بازار بزرگ ابزار و لوازم ساختمانی

فروشگاه بزرگ خاجی با نیم قرن سابقه یکی از معتبرترین بنگاه‌های اقتصادی در یک مجموعه 20 هزار متری می‌باشد. که با ایجاد یک نمایشگاه دائمی ابزار، لوازم ساختمانی، تأسیسات و لوازم خانگی به ابعاد  5 هزارمتر به عنوان یک برند معروف در منطقه غرب استان تهران (شهر تهران، شهر قدس، شهریار، اندیشه، ملارد، صفادشت و…)شناخته می‌شود.

ارزش ها (Values)

ارج نهادن به علایق و خواسته مشتری، رعایت حقوق و حفظ شأن مشتری و توجه به کرامت انسانی

قانون‌گرایی، منطبق بر قانون حمایت از حقوق مصرف کننده

همسوسازی و هماهنگی میان اهداف شرکت و اهداف شخصی کارکنان در ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی جهت رضایتمندی کارکنان، حفظ و ارتقاء شأن ایشان به عنوان سرمایه‌های فروشگاه

تعامل با تولیدکنندگان داخلی و اولویت در ارائه کالا ایرانی

افزایش یادگیری، خلاقیت، نوآوری، کار گروهی و مشارکت جمعی

ماموریت (Mission)

رفع مایحتاج مشتریان جهت تامین صفر تا صد لوازم خانگی، ابزار و لوازم ساختمانی در منطقه غرب استان تهران، حمایت از کالای ایرانی، حذف واسطه‌ها و در نهایت قیمت‌ مناسب، استفاده از نیروی‌های متخصص و مجرّب، استراتژی تعامل و رضایتمندی مشتری، پیگیری انتقادات و پیشنهادات مشتریان.

چشم انداز (Vision)

گسترش فروشگاه با افزایش، تولید و تامین محصولات متنوع و با کیفیت، گسترش فروشگاه اینترنتی جهت ارائه خدمات به سایر هم‌وطنان، افزایش اشتغال‌زایی، افزایش مهارت و دانش کارکنان جهت ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، ایجاد یک بخش تفریحی جهت رفاه حال مشتریان، تمرکز بیش از پیش جهت افزایش رضایتمندی مشتری.

خط مشی (Policy)

مدیریت مجموعه خاجی با ایجاد یک مجموعه حرفه‌ای، فروشگاهی پیشرفته را دایر نموده است که دارای استاندارد‌های روز دنیا می‌باشد و با گردآوری اطلاعات در خصوص نیاز مشتریان اقدام به تامین متنوع کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب نموده است. و همچنین این مجموعه با برنامه‌ای منظم و هدفمند و ارائه مشاوره و خدمات عادلانه و منصفانه توسط پرسنل متخصص مجموعه به مشتریان گرامی سعی در جلب رضایتمندی مشتری دارد.

سازمان

سازمان
هر بنگاه اقتصادی در جهت رسیدن به اهداف و مقاصد خود بخش‌هایی را تعریف می‌نماید، که این بخش‌ها در محیطی منظم و از پیش تعین شده برای رسیدن به اهداف گروهی با یکدیگر همکاری و فعالیت می‌کنند.
شرکت شایان فراز کیهان، در راستای دستیابی به برنامه‌های خود جهت ارائه حداکثری خدمات باکیفیت به مشتریان در قالب پنج واحد سازمانی منظم و مرتبط فعالیت می‌نماید.
بررسی و خرید: این واحد با پرسنل متخصص خود ابتدا نیاز مشتری و کالای مورد نظر را به صورت هوشمندانه بررسی می‌نماید، سپس اقدام به تامین کالا با بهترین قیمت می‌نماید.
فروش کالا و خدمات: این بخش برای هر دپارتمان کارشناس‌هایی را در نظر گرفته است، که مشاوره‌های تخصصی به مشتری داده و با ارزیابی نیاز آن‌ها اطلاعات را به بخش بررسی و خرید منتقل ‌می‌نماید. خدمات پس از فروش در این واحد انجام می‌شود و همچنین مجهز به نرم‌افزار فروش جهت ارائه خدمات بهینه است.
امور مالی و حسابداری: این واحد با برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی بمنظور انجام وظایف مختلف امور مالی شرکت ؛ اعمال نظارت و کنترل بمنظور صحت اجرای قوانین، مقررات دستورالعمل ‌ها و بخشنامه‌های مالی در واحدهای مختلف؛ نتایج گزارش مالی.

تحویل کالا به مشتری: در این بخش پرسنل در سریع‌ترین زمان ممکن کالا را به مشتری تحویل می‌دهد، و همچنین بررسی و پیگیری کالاهای مرجوعی بر عهده این واحد می‌باشد.
منابع انسانی و برنامه‌ریزی: این واحد با برنامه‌ریزی دقیق و منظم؛ مجموعه را برای تصمیم گیری جهت انجام اقدامات بنیادی کمک می‌نماید و همچنین فرآیندی را تعیین می‌کند که برای رسیدن به اهداف چه تعداد پرسنل مورد نیاز است. امور مربوط به جذب و بررسی عملکرد کارمند در این بخش انجام می‌شود.

. . .
team-image

منابع انسانی و برنامه ریزی

team-image

تحویل کالا به مشتری

team-image

امور مالی و حسابداری

team-image

فروش کالا و خدمات

team-image

بررسی و خرید

مشتریان ما

با توجه به اعتبار چندین ساله فروشگاه خاجی و کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین راه‌اندازی فروشگاه الکترونیکی خاجی کالا هر سال تعداد کثیری به مشتریان فروشگاه اضافه می‌گردد، و هم اکنون فروشگاه حدود 7000 مشتری دارای کد و مشخصات دارد که علاوه بر این سالیانه تعداد زیادی مشتری گذری هم به صورت حضوری مایحتاج خود را از فروشگاه تهیه می‌نمایند.