logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

کنترل تمام وسایل خانه تنها با یک دستگاه

کنترل هوشمند

کنترل تمام وسایل خانه تنها با یک دستگاه

یکی از مشکلاتی که همیشه در خانه وجود داشت این بود که با گم شدن کنترل وسایل الکتریکی  هوشمند کاربران مجبور به استفاده از صحفه نمایش برای مدیریت دستگاه بودند، اما با این دستگاه تمام وسایل الکتریکی که هوشمند هستند، را فقط با یک دستگاه از راه دور مدیریت نماید.

حالا دیگر می‌توانید همه‌ی وسایل الکتریکی و هوشمند خانه خود را فقط با یک دستگاه کنترل از راه دور مدیریت کنید. یکی از مشکلات بزرگ کاربران، گم کردن کنترل وسایل الکتریکی و هوشمند در خانه است. به گونه‌ای که کاربران در بیشتر اوقات کنترل تلویزیون، هود یا در را گم کرده و مجبور به کنترل آن از طریق صفحه نمایش می‌شوند.

این در حالی است که اغلب وسایل هوشمند در عصر حاضر با کنترل از راه دور مدیریت شده و حجم زیاد کنترل‌های متفاوت در خانه مشکلات متعددی را برای کاربران فراهم می‌کند. برای حل این مشکل کمپانی Sevenhugs کنترل هوشمندی را طراحی و ساخته است که هوشمندانه بیش از 650 هزار دستگاه هوشمند را کنترل می‌کند. بنابراین فرقی نمی‌کند مارک تلویزیون یا چراغ هوشمند منزل شما چه باشد، چرا که این فناوری در ساده‌ترین شکل ممکن از طریق وای فای، بلوتوث و مادون قرمز با تمامی وسایل هوشمند خانه سازگار شده و آنها را هوشمندانه کنترل می‌کند.

این سیستم به محض اشاره به هر دستگاه، به‌صورت خودکار فعال شده و با بهره‌گیری از سه سنسور هوشمند آن را کنترل می‌کند. این فناوری قابلیت کنترل از راه دور نیز دارد؛ بدین شکل که کاربر می‌تواند در اتاق خواب حضور داشته و همزمان با روشن کردن قهوه جوش، چراغ خواب فرزندان خود را روشن کرده و با این اقدام آنها را برای رفتن به مدرسه بیدار کند. این سیستم هوشمند کنترل لوازم هوشمند خانگی را بسیار آسان‌تر کرده و مدیریت تمامی وسایل الکتریکی را تنها با یک دستگاه امکانپذیر می‌کند. این فناوری دارای یک پایه شارژ است که با قرارگیری این سیستم روی آن به سهولت شارژ شده و آماده کار می‌شود. این کنترل جادویی همچنین چندین قابلیت از یک دستگاه را همزمان با یک فشار کنترل می‌کند. بدین گونه که همزمان با روشن کردن تلویزیون، ورودی شبکه‌ها را نیز تغییر داده و صدای آن را کم و زیاد می‌کند. برای خرید این کنترل جادویی می‌توانید به وب سایت‌های عمومی مراجعه کرده و آن را با قیمتی برابر 300 دلار امریکا خریداری کنید.

 

منبع: ایران آنلاین

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت