logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

خرید بخاری گازی با یک فرمول ساده

خرید بخاری گازی

خرید بخاری گازی با یک فرمول ساده

همواره دغدغه‌های زمستانی از اوایل پاییز شروع خواهد شد، یکی از این دغدغه‌ها راه‌اندازی سیستم گرمایش محل زندگی است، بخاری گاز سوز یکی از روش‌های گرماساز پرطرفدار در کشور ما محسوب می‌شود، برای انتخاب و تهیه یک بخاری مناسب مهم‌ترین معیار در نظر گرفتن متراژ محل سکونت است.

چه چیزهایی را برای انتخاب یک بخاری گازی مناسب باید در نظر گرفت؟

شما اگر یک خانه 55 متری داشته باشید هیچ وقت 60 نفر مهمان را دعوت نمی‌کنید و بی‌جهت هم وسایلی که تازه در بازار عرضه شده است را نمی‌خرید، هنگامی هم که بخواهد خرید انجام دهد قبل از آن اطلاعات بیشتری کسب می‌نماید، برای انتخاب یک بخاری گازی هم باید چند مورد مهم را در نظر گرفت.

متراژ خانه چقدر است؟

مهمترین معیار برای انتخاب بخاری گازی مناسب در نظر گرفتن متراژ محیط تحت پوشش بخاری است،

این مطلب از دو جهت حائز اهمیت است یکی تناسب ظاهری بخاری با ابعاد خانه می‌باشد و دیگری مصرف بهینه انرژی در جدول زیر پیشنهاد متخصصان برای خرید بخاری گازی خلاصه شده است:

متراژ بخاری

فرمول ساده خرید بخاری

برای اینکه بفهمید عددی که به عنوان میزان تولید حرارت روی بخاری نصب شده برای منزل شما مناسب است یا نه؟ می‌توانید این عدد را (که واحد آن کالری است) بر عدد 24 تقسیم کنید. از طرف دیگر متراژ خانه تان را در عدد سه ضرب کنید. حاصل ضرب این دو عدد باید با حاصل تقسیم اولی برابر یا نزدیک به آن باشد
برای مثال اگر متراژ سالن منزلتان 70 متر است، حاصل ضرب آن در سه می‌شود 210. حالا اگر بخاری که می‌خواهید بخرید 4800 کیلوکالری گرما تولید می‌کند، حاصل تقسیم این عدد بر 24 می‌شود 200 که با  210 اختلاف چندانی ندارد، پس این بخاری، مورد مطلوبی برای منزل شماست. اگر متراژ سالن شما بزرگ‌تر است می‌توانید بخاری‌هایی با برچسب تولید حرارت هشت هزار و 9 هزار کالری تهیه کنید.

 

جهت مشاوره بیشتر درباره انتخاب یک بخاری گازی مناسب می‌توانید با کارشناسان فروش خاجی کالا تماس حاصل فرمایید.

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت