logo

تماس با ما

بخش انفورماتیک و پشتیبانی وب 09337471661
crm@khaji.ir
989337471661

تختوابی هوشمند جهت تماشای تلویزیون

تختخواب هوشمند

تختوابی هوشمند جهت تماشای تلویزیون

این تختخواب هوشمند را یک طراح ایتالیای بنام فابیو وینلا طراحی کرده، که دارای یک نمایشگر و پروژکتور استت که کاربر به راحتی می‌تواند تلویزیون تماشا کرد، همچنین این تختخواب خواب کاربر را رصد می‌نماید.

به نقل از دیلی میل، یک معمار تختخواب نوینی طراحی کرده که مجهز به یک پروژکتور ۴K ، نمایشگر ۷۰ اینچی و یک اپلیکیشن مخصوص است که به صاحب آن اجازه می‌دهد تلویزیون تماشا کند.

فابیو وینلا این تختخواب را برای برند ایتالیاییHi-Interiors طراحی کرده است. تختخواب مذکور HiBed نام دارد و با هدف ترکیب استراحت، فناوری و سرگرمی ارائه شده است.

چارچوب این تختخواب دارای اپلیکیشن خاص خود است که مانند یک دکل عمل می‌کند و همچنین مجهز به بلندگو است.

هرچند قیمت رسمی این تختخواب هوشمند با تلویزیون و دیگر امکاناتش هنوز اعلام نشده اما نسخه مشابه آن حدود ۳۳ هزار پوند قیمت‌گذاری شده است. این تختخواب همچنین الگوهای خواب و وزن کاربر را رصد و حفظ می‌کند. علاوه برآن قابلیت کنترل دمای اتاق، کیفیت هوا و میزان سروصدا را نیز دارد.

در کنار این موارد سیستم نورپردازی که در این تختخواب نصب می‌شود ، قابل تنظیم است و می‌توان آن را برای مطالعه‌، هشدار برای بیدار شدن از خواب استفاده کرد.

به گفته «جیانی تالاریکو» یکی از موسسان استارت آپ Hi-Interiors این تختخواب مزایایی نیز دارد و می‌تواند وضعیت تنفس فرد و همچنین خواب او را رصد و اطلاعات به دست آمده را در اختیار پزشک قرار دهد.

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت